HomeFreak FightyFerrari zawalczy z KSI’em jeszcze w 2024 roku?

Ferrari zawalczy z KSI’em jeszcze w 2024 roku?

Źródło: YouTube MMA-bądź na bieżąco, Twitter IfnBoxing

Aktualizacja:

Tydzień we freakfightach bez nowości ze świata Amadeusza Ferrariego jest tygodniem straconym. Ten obecny akurat jest w nie obfity – oprócz programu CLOUTMMA 5: First Meet, podczas którego wrzało między gwiazdą FAME a Denisem Załęckim, otrzymaliśmy także mocną deklarację w wywiadzie udzielonym przez Roślika zaraz po wspomnianej wcześniej transmisji.

Lukasz Sobala / PressFocus

Amadeusz „Ferrari” Roślik (8-9-0) jest jedną z czołowych postaci polskich freakfightów. Najczęściej występuje w barwach FAME MMA, ale miał również okazję walczyć w nieistniejącym już High League oraz Misfits Boxing. Niedawno rozpoczął także swoją kampanię na arenie międzynarodowej, którą rozpoczął od – niestety – porażki z Salt Papim. Wygląda na to, że Polak może zostać tam na dłużej i stanąć w szranki z samym Olajide „KSI” Olatunji (5-1-1) – globalną gwiazdą i YouTuberem, który od wielu lat dominuje brytyjską i światową scenę influencerską. KSI jest również współwłaścicielem Prime Hydration i Misfits Boxing, czyli federacji, w której miałby skrzyżować rękawice z Ferrarim… jeszcze w tym roku.

W wywiadzie udzielonym Hubertowi Mściwujewskiemu, Amadeusz został wypytany o kilka kwestii. Poruszony został między innymi temat potencjalnego starcia z KSI’em, które, jak się okazuje, może dojść do skutku jeszcze w tym roku. Niedawno Roślik mówił, iż jedynym wymogiem były dwie wygrane przez niego walki pod rząd – sytuacja miała się jednak ponoć nieco zmienić.

– […] Tak, ale już się zmieniło, już się to mocno zmieniło. Nie chcę zdradzać konkretnych szczegółów, ale prawdopodobnie jeszcze w tym roku zawalczę z KSI’em. – mówił Amadeusz.

Co ciekawe, sprawą błyskawicznie zainteresowały się także brytyjskie media:

Przyszłość Amadeusza zatem wygląda na obfitą w wielkie pojedynki, jeśli informacje są prawdziwe i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Na ten moment jednak Ferrari musi skupić się na Denisie Załęckim, z którym delikatnie mówiąc… ma na pieńku.

Kategorie:

PROMOCJE BUKMACHERÓW

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Poważny wypadek legendarnego rajdowca w Polsce. Został przewieziony do szpitala
SZOK! Polski medalista z Tokio nie jedzie na igrzyska!
Turniej golfowy przerwany z powodu… protestu. Szokujące sceny!
Fenomenalny bieg Natalii Kaczmarek! Zapisała się na kartach historii
Lando Norris pnie się w górę! Max Verstappen wygrywa, ale czuje oddech na plecach
Przykre wyznanie wybitnej lekkoatletki. “Jeśli nie uda się z IO, to będzie mój koniec kariery”
Znamy powód awarii samochodu Roberta Kubicy. Dyrektor zespołu komentuje sytuację
Polska medalistka olimpijska może trafić do więzienia
Dramat Roberta Kubicy! Polak nie dokończy słynnego wyścigu
Robert Kubica ukarany po wyścigu 24h Le Mans. Jest uzasadnienie sędziów!