Polityka wydawnicza KanalSportowy.pl

KanalSportowy.pl to jeden z najnowszych na polskim rynku portali sportowych. Serwis powstał we współpracy Kanału Sportowego z duńską firmą Better Collective. Jest to połączenie znanego i lubianego kanału YouTube prowadzonego przez Mateusza Borka, Michała Pola i Tomasza Smokowskiego z doświadczeniem grupy medialnej, jaką jest Better Collective.

Serwis przedstawia aktualne informacje ze świata sportu, statystyki, informacje oraz analizy ekspertów.

Zespół KanalSportowy.pl

Redakcja serwisu to doświadczeni dziennikarze sportowi jak wspomniani wyżej Smokowski, Borek i Pol. U ich boku rozwija się zespół młodych i ambitnych entuzjastów sportu i dziennikarstwa.

Etyka wydawnicza

W naszej pracy kierujemy się rzetelnością dziennikarską oraz poszanowaniem własności intelektualnych. Staramy się korzystać wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji, dbając o najwyższą jakość treści. Korzystamy z licencjonowanych zasobów agencji fotograficznych.

Kanał Sportowy na YouTube

Kanał Sportowy to największy sportowy kanał na polskim YouTube. Formaty tworzone przez zespół Kanału Sportowego cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. W naszym programach przedstawiamy komentarze do wydarzeń sportowych, opinie ekspertów oraz naszych dziennikarzy. Wiele z materiałów pojawiających się na YouTube jest też prezentowanych w naszym serwisie internetowym.