Portal o tematyce sportowej to kolejny krok w rozwoju Kanału Sportowego. Projektu stworzonego przez wiodących polskich dziennikarzy sportowych. We współpracy z duńską grupą medialną Better Collective Kanał Sportowy stworzył serwis sportowy dostarczający użytkownikom codziennych informacji ze świata sportu.

Wiadomości sportowe

Trzonem serwisu są codzienne wiadomości sportowe. Na kanalsportowy.pl znajdziecie newsy ze świata piłki nożnej oraz aktualności z innych sportów takich jak tenis, siatkówka, skoki narciarskie, a nawet freak fighty. Nasz zespół monitoruje na bieżąco wydarzenia sportowe z całego świata, skupiając się głównie na występach polskich zawodników i drużyn.

Statystyki sportowe

Kanalsportowy.pl to także centrum statystyk sportowych. Na łamach serwisu przedstawiamy tabele ligowe, terminarze, wyniki poszczególnych rozgrywek. Analizujemy statystyki oraz dostarczamy ciekawych informacji z największych wydarzeń sportowych.

Publicystyka

Nasz serwis to także publicystyka sportowa w najlepszym wydaniu. Do naszych autorów należą między innymi Michał Pol (redaktor naczelny serwisu), Tomasz Smokowski oraz Mateusz Borek. Na łamach serwisu znajdziecie także felietony innych znanych z naszego kanału na YouTube dziennikarzy i ekspertów sportowych.

Kanał Sportowy

Kanał Sportowy powstał w 2019 roku, a jego trzej założyciele, którymi są znani polscy dziennikarze sportowi Mateusz Borek, Michał Pol i Tomasz Smokowski, nadal są aktywnymi dziennikarzami i motorami napędowymi platformy.

Better Collective

Better Collective to cyfrowa grupa mediów sportowych, posiadająca w portfolio lokalne i międzynarodowe marki mediów sportowych, które każdego miesiąca docierają do światowej widowni sportowej z niemal 400-ta milionami odwiedzin. W Polsce Better Collective posiada różne marki mediów sportowych, wśród nich Goal.pl i Strefa Siatkówki, których zadaniem jest generowanie treści informacyjnych i rozrywkowych skupionych wokół dwóch najpopularniejszych sportów w kraju.