Superbet – kod promocyjny KSVIP i bonus 3755 zł + 600 zł

W Superbet kod promocyjny KSVIP umożliwia nowym graczom odebranie podwyższonego bonusu na start. Wpisując go podczas rejestracji mogłem liczyć na pakiet powitalny w wysokości 3755 złotych. Szczegółową ofertę wraz z kwotami opisuję w poniższym artykule.

99/100
3755 ZŁ NA START + 600 ZŁ NA EURO Przejdź do Superbet
 • FREEBET 35 ZŁ
 • CASHBACK DO 3500 ZŁ
 • KOD PROMOCYJNY KSVIP
18+. Zarejestruj się z kodem. Pierwsza wpłata: 100% bonus do 200 zł (min. 20 zł). Dodatki: Wpłać 50 zł, otrzymaj 35 zł Freebet. Bez ryzyka przez tydzień: Zwrot do 3 500 zł za pierwszy tydzień. Pobierz aplikację w ciągu 7 dni, otrzymaj 20 zł Freebet. Obróć dwukrotnie z kursem min. 1.8 w ciągu 10 dni. Nie wymaga obrotu; wygrane można wypłacić. Pełne warunki na stronie Superbet.

Superbet kod promocyjny KSVIP: co daje nowemu użytkownikowi?

Założenie konta z kodem promocyjnym w Superbet pozwoliło mi odebrać zwiększony bonus względem standardowej oferty powitalnej bukmachera. Oprócz bonusu od wpłaty (200 PLN) i zakładów bez ryzyka (3500 PLN) otrzymałem freebet (35 PLN) do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Do tego dostępny jest jeszcze dodatkowy darmowy zakład (20 PLN), ale tylko w aplikacji mobilnej Superbetu. Moim zdaniem warto podać podczas rejestracji kod promocyjny Superbet, ponieważ nie wymaga to praktycznie żadnego wysiłku, a bukmacher przyznaje dodatkowy bonus.

Superbet – podstawowe informacje

Nazwa firmySuperbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
PrezesŁukasz Seweryniak
Adres siedzibyul. 73. Pułku Piechoty 7A; 40-496 Katowice
Telefon+48 32 732 56 50
Email[email protected]
Strona internetowaSuperbet.pl
Kod promocyjnyKSVIP
LicencjaPS4.6831.5.2019 z dnia 18.10.2019r.
Rok założenia2009
Liczba pracownikówPonad 3500

Superbet – najważniejsze zalety

 • Bonus powitalny 3755 zł z kodem KSVIP
 • Aplikacja mobilna na iOS i Android
 • Sponsor Kanału Sportowego
 • Supersocial
 • Superspin

Superbet bonus do 3755 zł za kod KSVIP

Skoro wiadomo już, co można otrzymać za kod promocyjny w Superbet, chciałbym bliżej przedstawić poszczególne bonusy z pakietu powitalnego u tego bukmachera. Oferta na start składa się z:

 • Bonusu 200 zł od pierwszej wpłaty,
 • Zakładów bez ryzyka o łącznej wartości 3500 zł,
 • Freebetu 35 zł za kod promocyjny KSVIP,
 • Darmowego zakładu o wartości 20 zł w aplikacji mobilnej Superbet

Wszystkie powyższe bonusy przyznawane są w formie freebetu, a niżej opisuję wszelkie wymagania i szczegóły, które warto znać, aby odebrać możliwie najwięcej dodatkowych środków od Superbet. Każdy bonus jest inny, więc warto dowiedzieć się, jak działają poszczególne promocje, żeby móc liczyć na maksymalne dostępne profity.

kod promocyjny Superbet
Kod promocyjny Superbet

Oferta na mecz Polska – Holandia w Superbet

Superbet ma dla swoich klientów prawdziwy hit przed meczem Polska – Holandia na Euro 2024. Bukmacher oferuje bonus aż 600 zł za trafiony typ na bramkę Polaków w pierwszym meczu Biało-czerwonych na Euro. Wystarczy zarejestrować konto z kodem KSVIP, wpłacić minimum 50 zł i obstawić pierwszy zakład za minimum 2 zł na bramkę Polski. W przypadku wygranej bukmacher przyzna bonus aż 600 zł.

Superbet – promocja na zwycięzcę Euro 2024

Na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Superbet przygotował dodatkowy bonus. Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje konto z wykorzystaniem kodu promocyjnego KSVIP i postawi pierwszy zakład na zwycięzcę Euro 2024 za minimum 2 zł, w przypadku trafienia otrzyma dodatkowy bonus aż 300 zł. Przed wypłatą bonus trzeba będzie obrócić 3x po kursie minimalnym 1.91.

Bonus od 1. wpłaty 200 PLN

Warto pamiętać, że przy dokonywaniu pierwszej wpłaty przysługuje bonus zależny od wysokości depozytu. Superbet może nagrodzić gracza freebetem o wartości 200 złotych, o ile ten zdecyduje się wpłacić właśnie 200 PLN podczas swojej 1. wpłaty. Bukmacher przyznaje bonus od depozytu w formie freebetu i mogę właściwie powiedzieć, że jest to podwojenie wpłaty gracza. Jeśli wpłaciłbym 50 złotych, otrzymałbym bonus 50 zł, przy wpłacie 100 zł, Superbet daje 100 złotych itd.

Maksymalna kwota bonusu to 200 PLN, a jakie jest minimum? Bukmacher zastrzega, że minimalna wpłata, od której przysługuje freebet to 20 złotych. Zawsze jednak wynosi on dokładnie 100% wpłaconej sumy. Warto jednak zaznaczyć, że ten bonus od Superbet jest dostępny tylko przez 14 dni od daty rejestracji. Jeśli nie zostanie on zaakceptowany i aktywowany, po prostu przepadnie, a tego by było szkoda.

Tydzień bez ryzyka 3500 PLN

Drugim bonusem powitalnym od Superbet, który chciałbym omówić jest oryginalny zakład bez ryzyka. Nie chodzi tu o klasyczny cashback, w którym po przegraniu pierwszego zakładu bukmacher zwraca środki na konto. Superbet ze swoim bonusem poszedł o krok dalej i umożliwił nowym graczom typowanie bez ryzyka przez cały tydzień po rejestracji. Jeżeli gra w tym czasie przyniesie stratę, bukmacher przyznaje jej wysokość w formie freebetu, a ten może osiągnąć nawet 3500 złotych.

To zdecydowanie game changer na rynku bukmacherskim i obecnie żadna oferta bez ryzyka nie może się równać z tą, którą zaproponował swoim graczom Superbet. Bonus obejmuje nie tylko wysoką kwotę, ale daje też możliwość zagrania wielu kuponów bez ryzyka. Gracze mogą mieć zatem pewność, że gdy ich typy okażą się nietrafione, otrzymają zwrot do 3500 PLN w formie freebetu, który później będą mogli wykorzystać na zakłady.

Pojawia się tutaj również kwestia obrotu przyznanym cashbackiem. Jeżeli gracz otrzymuje od Superbetu zwrot w związku z bonusem bez ryzyka, musi nim 3x obrócić w ciągu 7 dni. To znaczy, że powinien zagrać w sumie za trzykrotność przyznanego freebetu (jeśli cashback to np. 200 PLN, suma stawek musi wynieść 600 PLN). Bukmacher zastrzega też, że minimalny kurs każdego kuponu zagranego za freebet musi wynieść 1.91, aby zakład został wliczony do obrotu.

Superbet zakłady bukmacherskie
Zakłady bukmacherskie Superbet

Freebet za kod promocyjny KSVIP 35 PLN

Przyszła kolej na bonus, który otrzymałem od Superbet za kod promocyjny KSVIP, który podałem przy zakładaniu konta. Darmowe 35 PLN, które mogłem wykorzystać w ramach freebetu to całkiem przyjemny bonus, który może otrzymać każdy, kto zarejestruje się z powyższym kodem i dokona 1. wpłaty na min. 50 złotych. Dodatkowy freebet przyznano mi jeszcze tego samego dnia, ale bukmacher daje sobie maksymalnie 48 godzin na przypisanie bonusu do konta. Jako gracz musiałem go jeszcze zaakceptować, co też od razu zrobiłem, choć Superbet informuje, że gracze mają na to 3 dni. Jest to sympatyczny dodatek za rejestrację z konkretnym kodem, niedostępny dla tych, którzy założą konto bez podania kodu promocyjnego.

Darmowy zakład w aplikacji mobilnej 20 PLN

Superbet posiada bardzo dobrą aplikację mobilną, a żeby zachęcić nowych graczy do jej pobrania oferuje bonus o wartości 20 PLN. Wystarczy ściągnąć apkę Superbet i dokonać pierwszego depozytu, a kolejny freebet zostanie przypisany do konta gracza. Ja tak zrobiłem i otrzymałem dwie dyszki do wykorzystania na zakłady w Superbet. Freebet za aplikację, podobnie jak ten za kod promocyjny i ten od 1. wpłaty, nie wymaga obrotu. Wszystkie ewentualne wygrane, które pochodzą z darmowych zakładów można od razu wypłacić na konto.

Rejestracja w Superbet: gdzie podać kod promocyjny?

Żeby odebrać pełny pakiet powitalny potrzebne jest założenie konta. Superbet umożliwia swoim graczom dwa sposoby rejestracji, podczas której należy podać kod promocyjny KSVIP:

 1. Standardowy formularz rejestracyjny
 2. Założenie konta przez bank

Obydwie opcje wiążą się z odebraniem bonusów, więc tylko od wyboru gracza zależy, który mu bardziej odpowiada i na który się zdecyduje. Osobiście jestem zwolennikiem tradycyjnej formy zakładania konta, dlatego od niej zacznę.

Formularz rejestracyjny

W celu założenia konta formularzem należy:

 1. Wejść na stronę Superbet lub aplikację mobilną bukmachera.

 2. Wybrać opcję rejestracji przez formularz.

 3. Podać swoje dane osobowe i zaakceptować regulamin.

 4. Zaznaczyć okienko z kodem promocyjnym i wpisać hasło: KSVIP.

 5. Po wszystkim należy aktywować konto linkiem aktywacyjnym na swoim e-mailu.

Gotowe! Teraz wystarczy się zalogować i rozpocząć grę. Trzeba też pamiętać, że aby móc wypłacać ewentualne wygrane, potrzebna będzie weryfikacja danych, czyli przesłanie zdjęć swoich dokumentów tożsamości.

Rejestracja w Superbet
Rejestracja w Superbet

Rejestracja przez bank

Nową opcją u bukmachera Superbet jest rejestracja przez bank i od razu zaznaczę, że jest to metoda w pełni bezpieczna. Dodatkowo bukmacher oferuje freebet 10 PLN przy tym sposobie zakładania konta. Co należy zrobić?

 1. Wejść na stronę Superbet lub aplikację mobilną bukmachera.
 2. Wybrać opcję rejestracji przez bank.
 3. Po przeniesieniu do ‘Moje ID’ wybrać swój bank z dostępnej listy.
 4. Zalogować się do swojej aplikacji bankowej.
 5. Potwierdzić operację rejestracji kodem PIN, odciskiem palca lub skanem twarzy.

Równie szybka i skuteczna metoda założenia konta, choć brakuje w niej miejsca na podanie kodu promocyjnego Superbet. W związku z czym moim zdaniem lepiej zostać przy formularzu, aby móc liczyć na wyższy freebet za rejestrację.

Na co wykorzystać bonus Superbet?

Każdemu graczowi, który podczas rejestracji podał kod promocyjny Superbet przysługuje bonus powitalny. Na co można go wykorzystać? Bukmacher stawia warunek:

 • Freebety nie mogą zostać wykorzystane na gry karciane, ani sporty wirtualne.

To oznacza, że bonusy Superbetu dotyczą tylko oferty sportowej, która obejmuje wydarzenia przedmeczowe oraz na żywo.

Ważne jest również to, że freebet zostaje przyznany tylko jako stawka bonusowa i gdy udało mi się dzięki niemu trafić kupon, kwota freebetu została odjęta od ostatecznej sumy wygranej.

Przykładowo: Postawiłem freebet 20 PLN na 3 mecze w przerwie reprezentacyjnej. Wszystkie wytypowałem poprawnie i gdybym postawił ten kupon za swoje środki z depozytu, otrzymałbym wygraną 110 PLN. Jako że stawka pochodziła z freebetu, ostatecznie otrzymałem na konto 90 PLN, bo Superbet odejmuje kwotę bonusu od końcowego rachunku.

Oferta zakładów na platformie Superbet

Ograniczenie do oferty sportowej w związku z bonusami w Superbet nie stanowi właściwie żadnej przeszkody. W ofercie bukmachera zdarzeń jest tak wiele, że gracze nie będą mieli żadnego problemu z wykorzystaniem swoich środków z pakietu powitalnego. Moim zdaniem oferta zakładów u bukmachera Superbet należy do najbardziej rozbudowanych na polskim rynku. Jeśli miałbym w kilku słowach podsumować, za co ją cenię to wymieniłbym następujące kwestie:

 • Duża liczba dyscyplin do wyboru,
 • Szeroka oferta zdarzeń przedmeczowych na piłkę nożną,
 • Liczne wydarzenia na żywo, które można obstawiać,
 • Najwyższe kursy na rynku przy większości meczów,
 • Super Przewaga (rozliczenie kuponu na plus przy prowadzeniu drużyny 2 golami różnicy),
 • Super Bets (gotowe propozycje zakładów łączonych na jeden mecz),
 • Transmisje na żywo ze spotkań,
 • Możliwość oglądania powtórek goli w trwających meczach,
 • Bonus do wygranej za liczbę zdarzeń na kuponach AKO.

Według mnie to najważniejsze zalety oferty Superbet, które sprawiają że wielu graczy chętnie wraca do tego bukmachera, aby regularnie obstawiać.

Superbet i aplikacja na smartfony

Mogę śmiało powiedzieć, że aplikacja Superbet na telefon to chyba najlepsza apka bukmacherska z jaką miałem do czynienia. Z tego, co zdążyłem się dowiedzieć na forach, inni gracze również sobie chwalą korzystanie z tej aplikacji, więc nie ma w tym przypadku. Dlaczego ma ona taką przewagę nad konkurencją?

 • Jest prosta w obsłudze,
 • Działa płynnie i się nie zacina,
 • Wszystkie funkcje są czytelne,
 • Poruszanie w aplikacji nie sprawia żadnych trudności,
 • Wymaga rzadkich aktualizacji,
 • Swobodnie mogą z niej korzystać początkujący gracze,
 • Pozwala na logowanie palcem lub twarzą,
 • Daje stały kontakt z Superbet dzięki powiadomieniom push,
 • Zapewnia szybkie logowanie,
 • Gwarantuje natychmiastowy dostęp do zakładów bukmacherskich.

Używanie aplikacji Superbet jest łatwe i daje duży komfort przy korzystaniu z oferty bukmachera. Łatwość w przeglądaniu kolejnych zdarzeń i porównywanie kursów nie sprawia żadnych kłopotów, a tworzenie kuponu należy do najprostszych czynności. Mogę dać tutaj ogromny plus za całokształt.

Typowanie zakładów w Superbet
Typowanie zakładów w Superbet

Wpłaty i wypłaty Superbet

Obecnie w wielu zakładach bukmacherskich kwestie wpłat i wypłat stoją na wysokim poziomie. Nie inaczej jest w Superbet, gdzie depozyty są dla mnie banalnie proste, a zlecone wypłaty w błyskawicznym tempie lądowały na moim koncie bankowym. Wymieniłem więc w punktach wszystkie plusy na temat wpłaty i wypłaty w Superbet:

 • Duży wybór metod płatności,
 • Proste ustalenie kwoty i zlecenie przelewu,
 • Szybkie doładowanie konta,
 • W 100% bezpieczne transakcje,
 • Brak ograniczeń dotyczących kwot min. i max.
 • Brak prowizji i opłat,
 • Błyskawiczny przelew na konto bankowe przy wypłatach

Promocje w Superbet

Omówiłem już bonus powitalny w Superbet. Natomiast, to nie koniec korzyści dla klientów tego bukmachera. Poniżej przedstawiam najważniejsze promocje dla zarejestrowanych użytkowników.

Superprzewaga

Superprzewaga daje użytkownikom gwarancję wygrania kuponu jeszcze przed zakończeniem danego wydarzenia, w zależności od tego czy spełnione zostaną warunki regulaminowe. W przypadku piłki nożnej są to dwie bramki przewagi. Twój zespół wygrywa 2:0? Po sprawie, Superbet niezależnie od końcowego wyniku rozliczy kupon jako wygrany. W przypadku innych dyscyplin Superprzewaga rozliczana jest w następujący sposób.

 • Tenis – wygrany 6:0 set
 • Koszykówka – prowadzenie 18 punktami
 • Siatkówka – wygranie 2 pierwszych setów
 • Piłka ręczna – 6 goli przewagi w meczu
 • Hokej – 3 gole przewagi w meczu
 • Skoki narciarskie – wygrana pierwszej serii min. 3 punktami
 • Dart – zawodnik zakończy lega wartością 170 w dowolnym momencie spotkania
 • Piłka nożna – dwie bramki przewagi

Superspin

Oferta dla zarejestrowanych użytkowników, którzy raz dziennie mogą zakręcić wirtualnym kołem. Wśród nagród darmowe zakłady oraz spiny na gry wirtualne oraz tajemnicza nagroda dnia! Oferta dostępna zupełnie za darmo dla zarejestrowanych użytkowników.

SUPER REGIO

SUPER REGIO to tak naprawdę nie oferta promocyjna ale część oferty na zakłady bukmacherskie Superbet. U tego bukmachera możesz bowiem obstawiać zakłady na 3 i 4 ligę polską oraz wczesne etapy Pucharu Polski. Co więcej chodzi tutaj nie tylko o zwykłe przedmeczowe zakłady 1X2. W ofercie Superbet są także zakłady na żywo. Większosć bukmacherów w Polsce nie ma tak rozwiniętej oferty na niższe ligi piłkarskie. Dlatego warto wyróżnić taką ofertę jako promocję.

Mistrzowski survival

Mistrzowski survival to oferta na mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Każdy gracz, który będzie aktywny przez wszytkie dni turnieju może liczyć na nagrodę z puli aż 500 tysięcy złotych. Co oznacza bycie aktywnym? To nic innego jak konieczność obstawienia minimum jednego zakładu dziennie za stawkę nie mniejszą niż 25 zł.

Super kursy

Jak wskazuje sama nazwa tej promocji, chodzi w niej o kursy bukmacherskie. A dokładniej mówiąc o podwyższenie kursów na wybrane wydarzenia z oferty Superbet. Obstawiając dany mecz po Super kursie możemy liczyć na wyższe kursy i tym samym większą wygraną.

Czy warto grać w Superbet?

Porównując ofertę Superbetu z innymi bukmacherami muszę stwierdzić, że mieści się ona w gronie najmocniejszych na rynku. Wygodna obsługa w aplikacji, wiele zdarzeń i różnorodne bonusy stanowią główne atuty tego operatora. Gdy dorzucę jeszcze konkurencyjne kursy i dodatkowe funkcje w postaci chociażby Super Przewagi, praktycznie mało który bukmacher będzie w stanie rywalizować z Superbetem. Sądzę, że jeśli już mam obstawiać, warto to robić w Superbet.

Kod promocyjny Superbet – najczęściej zadawane pytania

Jaki kod promocyjny do Superbet?

Kod promocyjny Superbet to KSVIP. Jako sponsor Kanału Sportowego, bukmacher Superbet przygotował specjalny kod dla użytkowników naszego serwisu, gwarantujący najlepszy pakiet powitalny dla nowych klientów.

Jak dostać bonus na Superbet?

Bonus powitalny w Superbet dostępny jest dla nowych użytkowników, którzy w trakcie rejestracji podadzą kod promocyjny KSVIP. Kod uprawnia do otrzymania pakietu bonusów o wartości 3755 zł.

Czy Superbet jest legalny?

Tak. Zakłady bukmacherskie Superbet to legalny polski bukmacher. Firma otrzymała licencję Ministerstwa Finansów i może prowadzić zakłady wzajemne w Polsce.

Jak skorzystać z promocji Superbet?

Promocja dostępna dla nowych klientów po rejestracji z kodem KSVIP. Aby otrzymać pełen pakiet bonusów klient powinien dokonać pierwszego depozytu minimum 50 zł oraz zaznaczyć zgody marketingowe.

Superbet to legalny polski bukmacher z licencją Miniesterstwa Finansów o numerze PS4.6831.4.2017.
Gra u nielegalnych podlega karze | Hazard może uzależniać | 18+