HomePiłka nożnaŚwietna kontra przyjezdnych! Kamil Grosicki otwiera wynik w Białymstoku [WIDEO]

Świetna kontra przyjezdnych! Kamil Grosicki otwiera wynik w Białymstoku [WIDEO]

Źródło: Canal+Sport

Goście ze Szczecina za sprawą swojego kapitana – Kamila Grosickiego, objęli prowadzenie w meczu z liderem z Białegostoku. Dla reprezentanta Polski to 12 trafienie w tym sezonie Ekstraklasy. Po kilku minutach wyrównanie gospodarzom dał Afimico Pululu.

Kamil Grosicki

Spokój w wykończeniu Grosickiego

Jagiellonia rozpoczęła mecz tak jak można było się spodziewać – od mocnego uderzenia. Swoje szanse miał chociażby napastnik lidera tabeli – Afimico Pululu. Jednak to nie gospodarze otworzyli wynik tego meczu w pierwszym kwadransie tego spotkania.

W 15.minucie doskonałym podaniem popisał się Biczahczjan, który wypuścił na czystą pozycję swojego kapitana. Grosicki zachował zimną krew i pokonał Zlatana Alomerovicia. Dla skrzydłowego Pogoni był to 12 gol w obecnych rozgrywkach.

Jednak po chwili, Jagiellonia wreszcie wykazała się odpowiednią skutecznością i wyrównała stan rywalizacji. Bramkę na 1:1 zdobył Afimico Pululu.

NBA: Gwiazda Warriors odejdzie z klubu? “Mają się ku sobie”
NBA: Bezradni mistrzowie. Wielka szansa przed Timberwolves
NBA: Victor Wembanyama najlepszym debiutantem. Jednogłośny wybór
NBA: Wielkie emocje w meczu numer siedem. Cavaliers grają dalej!
Nie żyje 33-letni koszykarz. To były zawodnik Los Angeles Lakers
NBA: Niespodzianka w Denver! Timberwolves lepsi od Nuggets
NBA: Trzęsienie ziemi w Los Angeles Lakers. Trener i jego sztab wyrzuceni!
NBA: 50 punktów to za mało! O awansie zadecyduje mecz numer siedem [WIDEO]
NBA: Zwycięstwo i pewny awans Luki Doncicia i spółki. Mavericks lepsi od Clippers
NBA: Awantura na koniec sezonu. Dwukrotnie rzucił piłką w kibiców [WIDEO]