HomeKoszykówkaNBA: Awantura na koniec sezonu. Dwukrotnie rzucił piłką w kibiców [WIDEO]

NBA: Awantura na koniec sezonu. Dwukrotnie rzucił piłką w kibiców [WIDEO]

Źródło: TNT

Bardzo brzydkie zachowanie Patricka Beverleya. Obrońca Milwaukee Bucks pod koniec ostatniego meczu jego zespołu w sezonie dwukrotnie rzucił piłką w kibiców zespołu przeciwnego. Wszystko uchwyciły telewizyjne kamery.

Patrick Beverley

Beverley nie pogodził się z porażką Bucks

Spotkanie było już w zasadzie rozstrzygnięte. Indiana Pacers na dwie i pół minuty przed końcem prowadzili 114:94 i powoli mogli zaczynać świętowanie awansu do drugiej rundy fazy play-off. Porażka Bucks oznaczała natomiast koniec sezonu dla zawodników trenera Doca Riversa. Nie wszyscy dobrze to znieśli.

W trakcie krótkiej przerwy w grze Beverley najpierw rzucił piłką w trybuny, trafiając w głowę fankę Pacers. Jeden z kibiców odrzucił piłkę do zawodnika Bucks po jego przepraszającym geście, ale ten – tym razem ze znacznie większą siłą – rzucił nią ponownie. Wtedy też zaczęła się kłótnia między kibicami a Beverleyem. Interweniować musiała ochrona.

Będzie zawieszenie dla Beverleya?

35-latek po spotkaniu nie chciał komentować całego zajścia. Pewne jest jednak, że wszystkiemu przyjrzą się władze ligi. – Sam robiłem w karierze głupie rzeczy, ale tak nie można. Powinien zostać zawieszony. I to na długo, bo rzucił piłką w trybuny nie raz, a dwa razy – ocenił Charles Barkley, były legendarny zawodnik, a dziś ekspert stacji TNT.

Fiorentina remisuje z Napoli. Ozdobą spotkania dwa cudowne gole z wolnych [WIDEO]
PKO BP Ekstraklasa: Puszcza po raz kolejny zaskakuje rywala. Remis w Zabrzu [ZOBACZ BRAMKI]
Brat Jude’a Bellinghama pójdzie jego śladami? BVB zaciera ręce
Legia Warszawa chce napastnika z MLS. W tym sezonie ma niezłe liczby
Znamy już nazwisko nowego trenera Milanu? Zaskakujący wybór
Legenda gloryfikuje Kloppa: Mam nadzieję na Boga, że postawią mu pomnik
Górnik gra z Puszczą w osłabieniu! Szybka czerwona kartka dla Pacheco [WIDEO]
Oficjalnie: Przemysław Płacheta bez klubu. Teraz trafi do Niemiec?
W których europejskich ligach jeszcze trwa walka o mistrzostwo? Kilku Polaków z szansą na tytuł
PKO BP Ekstraklasa: Piłkarskie szachy w Mielcu. Pierwszy mecz 33. kolejki nie zachwycił