HomePiłka nożnaDembele znowu strzela Barcelonie! PSG coraz bliżej półfinału [WIDEO]

Dembele znowu strzela Barcelonie! PSG coraz bliżej półfinału [WIDEO]

Źródło: Własne/Polsat Sport

Ousmane Dembele powoli staje się katem FC Barcelony. Francuski skrzydłowy w 40. minucie rewanżowego meczu na Estadio Olímpico doprowadził do wyrównania, lecz tym razem nie pokazał tak dużej radości jak w przypadku pierwszego spotkania.

Ousmane Dembele

Dembele doprowadza do remisu

W ciągu pierwszych 30 minut FC Barcelona przeszła z nieba do piekła. W 12. minucie Katalończycy wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Raphinhii, natomiast tuż przed upływem pół godziny gry z boiska wyleciał Ronald Araujo. Urugwajczyk sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Bradleya Barcolę i osłabił swój zespół.

Choć Xavi Hernandez szybko dokonał zmiany (Inigo Martinez zastąpił Lamine Yamala), odpowiedź PSG nadeszła bardzo szybko. W 40. minucie Barcola zagrał wszerz pola karnego, a akcję na długim słupku wykończył Ousmane Dembele, który silnym strzałem pod poprzeczkę wyrównał na 1:1.

Francuski skrzydłowy trafił do siatki również w pierwszym meczu na Parc des Princes. Wówczas kibice Barcy zarzucili mu przesadną radość, biorąc pod uwagę, że grał dla klubu ze stolicy Katalonii w latach 2017-2023. Tym razem 26-latek nie emanował zbyt dużymi emocjami – zabrał piłkę z bramki i pobiegł w kierunku środka boiska, aby jak najszybciej wznowić grę.

Barcelona wygrywa z Valencią! Lewandowski z pierwszym hat-trickiem w La Liga
Robert Lewandowski strzela po raz drugi! Polak daje prowadzenie Barcelonie z Valencią [WIDEO]
Wymiana Kuzery z Tułaczem po meczu Puszczy z Koroną. “Rozumiem, że chwytamy się różnych rozwiązań”
Robert Lewandowski wyrównuje! Świetna główka Polaka [WIDEO]
Gwiazdor Lipska może zostać w klubie na kolejny sezon!
Kuriozalne sceny w Katalonii. Fatalny błąd ter Stegena i czerwona kartka Mamardaszwiliego [WIDEO]
Jak obiecał, tak zrobił. Przeszedł ponad 100 km na mecz Radomiaka. “Akcja charytatywna dodała mi motywacji”