HomePiłka nożnaRobert Lewandowski strzela po raz drugi! Polak daje prowadzenie Barcelonie z Valencią [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports

Boiskowy koncert w wykonaniu Roberta Lewandowskiego na Stadionie Olimpijskim. Kapitan reprezentacji Polski odwraca losy spotkania i daje Barcelonie przewagę nad Valencią, strzelając drugą bramkę. “Duma Katalonii” prowadzi z “Nietoperzami” 3:2.

Robert Lewandowski

Lewangoalski is back

Podopieczni Xaviego Hernandeza schodzili na przerwę przegrywając na własnej murawie z Valencią. Druga połowa należała jednak do Roberta Lewandowskiego i spółki. 35–letni Polak dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Najpierw wyrównał, a potem zapewnił prowadzenie. Za każdym razem miało to miejsce po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Futbolówka ponownie znalazła się na takiej wysokości, że Lewandowski zdecydował się na uderzenie głową i znów trafił do siatki.

ZOBACZ: Robert Lewandowski wyrównuje! Świetna główka Polaka [WIDEO]

Marcin Matysiak: Zagraliśmy dwie różne połowy
Piłkarz przymierzany do reprezentacji Polski dostał powołanie do młodzieżowej kadry innego kraju
Ależ comeback Juventusu – z 0:3 do 3:3 z Bologną! Cudowny gol Milika [WIDEO]
Mohamed Salah wygadał się na temat swojej przyszłości. Wymowny wpis Egipcjanina
Wielki mecz Ewy Pajor. Hat-trick i tytuł królowej strzelczyń na pożegnanie z Wolfsburgiem
Nowe szczegóły w sprawie przyszłości Modricia. Chorwat zostanie w Madrycie?
Oficjalnie: Hellas Werona zostaje w Serie A. Polacy pomogli w kluczowym meczu
Sancho może zostać w Borussii, ale… musi spełnić jeden warunek!
Minimalna wygrana Zagłębia na koniec kolejki. Kolejny gol Kurminowskiego [WIDEO]
Łukasz Piszczek szczerze o Sancho: To, co działo się w Manchesterze w ogóle mnie nie dziwiło