HomePiłka nożnaRobert Lewandowski wyrównuje! Świetna główka Polaka [WIDEO]

Robert Lewandowski wyrównuje! Świetna główka Polaka [WIDEO]

W 33. kolejce Barcelona grała u siebie z Valencią. Przy wyniku 2:1 dla gości, Lewandowski świetnie wykorzystał dośrodkowanie Gundogana i zdobył bramkę strzałem z głowy.

Lewandowski

Lewandowski z bramką wyrównującą

Po pierwszej połowie Barca przegrywała z Valencią 1:2. Na drugą część spotkania wyszli w przewadze, bo wcześniej bramkarz gości obejrzał czerwony kartonik. Gospodarze od początku drugiej połowy rzucili się do ataku i bardzo szybko im się to odpłaciło. Już w 49. minucie spotkania było 2:2. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Gundogan, Lewandowski wyskoczył najwyżej i strzałem z głowy pokonał bramkarza. Polak nie celebrował bramki, dając sygnał, że to jeszcze nie koniec, a Barca w tym spotkaniu chce zgarnąć trzy punkty.