HomePiłka nożnaKuriozalne sceny w Katalonii. Fatalny błąd ter Stegena i czerwona kartka Mamardaszwiliego [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports

Na Stadionie Olimpijskim zakończyła się pierwsze połowa spotkania między FC Barceloną a Valencią. Słynni “Nietoperze” odrobili straty i po 45 minutach prowadzili 2:1. W role boiskowych antybohaterów wcielili się bramkarze obu drużyn.

Barcelona – Valencia

Golkiperzy się nie popisali

Premierowa odsłona meczu Barcelony z Valencią rozgrywanego w ramach 33. kolejki ligi hiszpańskiej obfitowała w wiele emocji, a kibice byli świadkami niesamowitych zwrotów akcji. Wynik w 22. minucie otworzył Fermin Lopez, dając prowadzenie “Dumie Katalonii”. Chwilę potem golkiper Barcelony, Marc–Andre ter Stegen popełnił katastrofalny błąd, źle trafiając w piłkę, przez co na pustą bramkę strzelił Hugo Duro. Materiał wideo z całego zajścia dostępny jest poniżej.

Kilka minut później w polu karnym przewinienia dopuścił się Ronald Araujo i arbiter bez zawahania wskazał na “wapno”. Jedenastkę na gola pewnie zamienił Pepelu. Tym samym Valencia wyszła na prowadzenie. W doliczonym czasie gry Giorgi Mamardaszwili popełnił błąd podając futbolówkę do wychodzącego na czystą pozycję Lamina Yamala, niemniej bramkarz zablokował strzał młodego skrzydłowego ręką poza polem karnym. Po interwencji VAR Gruzin otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Trener Valencii wprowadził rezerwowego golkipera za gracza z pola. Barcelona nie wykorzystała rzutu wolnego z bliskiej do bramki odległości.

Ma 224 centymetry wzrostu, ale w NBA nie dają mu szans. “Ludzie zbyt mocno komplikują pewne rzeczy”
Tyson Fury kontra Ołeksander Usyk, czyli starcie dwóch światów. Kto straci zero w rekordzie?
Urban: D’Artagnan z Moguncji. Niemcy mają nowego „Straßenkickera”
Długosz: Powrót marki czy powiew świeżości? Ruszają (długie) baraże o Serie A!
Nadciąga rewolucja w MMA?! „To broń obosieczna”
Dwie walki mistrzowskie na UFC 304 w Manchesterze. Ogłoszono całą kartę główną
Kłótnia właściciela KSW z mistrzem organizacji. “Wypłata była niegodna”
Janiak: To najbardziej odróżnia Feio od innych trenerów. Na jednej rzeczy szczególnie mu zależy
Legendarny trener analizuje starcie Usyk – Fury. “On zawsze znajduje sposób na wygraną”
Powołania z kebaba i piekarni. Borzęcki komentuje pełną niespodzianek kadrę Niemiec na Euro