HomePiłka nożnaCo za podanie Hummelsa! Borussia odrabia straty z Madrytu [WIDEO]

Co za podanie Hummelsa! Borussia odrabia straty z Madrytu [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport – X

Borussia Dortmund rozgrywa kapitalną pierwszą połowę w rewanżowym starciu z Atletico. W 34. minucie po znakomitym podaniu Hummelsa, gola strzelił Julian Brandt, a kilka minut później Ian Maatsen podwyższył na 2:0.

Borussia Dortmund

BSR Agency / Alamy

BVB z awansem?

Kapitalnie rozpoczęło się spotkanie rewanżowe Borussii z Atletico. Już w 2.minucie stuprocentową okazję zmarnował Marcel Sabitzer, a po chwili w sytuacji sam na sam znalazł się Alvaro Morata. Hiszpan jednak się pomylił i nie trafił w bramkę strzeżoną przez Kobela.

W drugim kwadransie gospodarze wrzucili wyższy bieg, idąc jak do pożaru w każdej sytuacji. Wysoka intensywność oraz szybka wymiana podań przez BVB dała efekty w postaci dwóch bramek w końcowym fragmencie pierwszej połowy.

Do przerwy BVB zasłużenie prowadzi 2:0 i na ten moment jest bliżej awansu do najlepszej czwórki Champions League.

Barcelona wygrywa z Valencią! Lewandowski z pierwszym hat-trickiem w La Liga
Robert Lewandowski strzela po raz drugi! Polak daje prowadzenie Barcelonie z Valencią [WIDEO]
Wymiana Kuzery z Tułaczem po meczu Puszczy z Koroną. “Rozumiem, że chwytamy się różnych rozwiązań”
Robert Lewandowski wyrównuje! Świetna główka Polaka [WIDEO]
Gwiazdor Lipska może zostać w klubie na kolejny sezon!
Kuriozalne sceny w Katalonii. Fatalny błąd ter Stegena i czerwona kartka Mamardaszwiliego [WIDEO]
Jak obiecał, tak zrobił. Przeszedł ponad 100 km na mecz Radomiaka. “Akcja charytatywna dodała mi motywacji”