HomePiłka nożnaKochani, witajcie w serwisie kanalsportowy.pl!

Kochani, witajcie w serwisie kanalsportowy.pl!

Źródło: Własne

Aktualizacja:

Wraz z Mateuszem Borkiem i Tomkiem Smokowskim postanowiliśmy, by od teraz nas i licznych ekspertów przewijających się przez nasz Kanał Sportowy można było nie tylko oglądać i słuchać na youtubie, ale i czytać!

Michał Pol

Michał Pol

Kanał Sportowy ma liczną, oddaną, zgraną społeczność. Dla niej na naszej antenie tworzymy mnóstwo ciekawych treści. Powstają analizy, oceny, przewidywania i podsumowania. Padają kontrowersyjne tezy, zdarza nam się debatować, spierać, czasem kłócić na wyjątkowo ważne tematy. A czasem na luzie bawić się tą naszą wielką pasją jaką jest piłka nożna i sport w ogóle. Te treści zostają na YouTubie, natomiast w reszcie Internetu często znajdowały oddźwięk w licznych innych serwisach, oprócz naszego. Bo go nie było. Od teraz będzie!

Ponieważ po ostatnich zawirowaniach wspólnie postanowiliśmy, by Kanał – zgodnie z naszym pierwotnym zamysłem – skoncentrował się niemal w 100% na sporcie, chcemy obudować kanałowe treści gorącymi newsami i ciekawostkami ze świata sportu. A także statystykami, tabelami, wynikami czyli wszystkim tym co dla kibica nieodzowne. Pogłębione wywiadami i tekstami pisanymi dla serwisu.

Wspierać nas w tym będzie doświadczony globalny partner, Better Collective, w Polsce właściciel m.in. serwisu goal.pl i siatka.org. Na początek skoncentrujemy się na futbolu, siatkówce, sportach walki jak boks, MMA i freak fighty, Formule 1 i tenisie, a także na sporcie paraolimpijskim. Ale z czasem się rozkręcimy.

Rozkręcimy, bo chcę podkreślić, że dopiero zaczynamy i daleko nam do ostatecznej wersji serwisu. Będziemy go rozwijać i ulepszać z każdym dniem, a młoda załoga będzie się docierać ze starymi wiarusami, wszyscy otwarci na Wasze opinie, sugestie i oczekiwania. Planowaliśmy otworzyć serwis tuż przed Euro 2024. Postanowiliśmy jednak odpalić go jeszcze przed barażami, by wspólnie z Wami przeżywać te niechciane przez nikogo, ale niezbędne by pojechać na turniej emocje. I wspólnie – oby – celebrować upragniony awans.

Ruszamy, a Wy czytajcie nas, oceniajcie!

Jesteśmy Waszym kanałem! A teraz chcemy też stać się Waszym serwisem! Do którego będziecie zaglądać, żeby się czegoś dowiedzieć, skonfrontować opinie i popolemizować, jeśli przyjdzie Wam na to ochota!

Kategorie:

PROMOCJE BUKMACHERÓW

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Drużyna z EURO padła ofiarą kradzieży! Policja szuka sprawców
Francja – Polska: Znamy wyjściowe składy! Probierz ponownie zamieszał
Problemy w szatni Widzewa. Dwóch piłkarzy grozi strajkiem
Były reprezentant Polski apeluje: Musi nastąpić zmiana pokoleniowa
Niecodzienna sytuacja wokół transferu napastnika. Klub wykupi go, by… sprzedać za tyle samo
Piszczek i Błaszczykowski wrócą na boisko! Wyjątkowy mecz w polskiej telewizji
Zaskakująca statystyka Kyliana Mbappe. Mecz z Polską może być dla niego przełomem
To jest talizman reprezentacji Francji. Statystyki są bezlitosne
Piłkarz Hiszpanii poświęcił się dla zespołu. “Bolało przez cały mecz, ale chciałem wytrzymać”
Widzewiacy rozchwytywani. Ciganiks może odejść, Gikiewicz wyśmiewa spekulacje