HomePiłka nożnaPaul Pogba oszukany! Krewni żerowali na piłkarzu!

Paul Pogba oszukany! Krewni żerowali na piłkarzu!

Źródło: L'Équipe

Aktualizacja:

Paul Pogba przeżywa aktualnie trudny czas. Jego kariera jest zawieszona, przez czteroletnią dyskwalifikację, która została mu przyznana za pozytywny wynik testu antydopingowego. Oprócz tego, Kanał L’Équipe wyznał, że krewni piłkarza dokonali ogromnych wydatków i nadużyli umowy sponsorskiej zawodnika z Adidasem.

Paul Pogba

Press Focus

Kolejne kłopoty Paula Pogby

Kanał L’Équipe w filmie dokumentalnym poświęconym sprawie Pogby, poinformował o ogromnych wydatkach krewnych piłkarza, który jest aktualnie zdyskwalifikowany. Rodzina i przyjaciele nadużyli umowy sponsorskiej zawodnika z Adidasem. Według źródła, Pogba miał limit 30 tysięcy euro, na otrzymanie darmowych produktów niemieckiej marki. Jak się okazuje, pojawiły się szokujące doniesienia, że bliscy piłkarza włamali się na jego konto i dokonali transakcji na kwotę 57 227 euro. Wykupili przy tym 633 produkty marki Adidas. Paul Pogba został zmuszony zapłacić różnicę, która wynikała z przyznanego limitu w ramach umowy sponsorskiej i faktycznego roztrwonienia pieniędzy przez osoby, które oszukały 31-latka.

Policja wszczęła w tej sprawie śledztwo, a z ustaleń wynika że zamieszani w ten proceder byli: Machikour K. i Adama C. Ten drugi jest przyjacielem z dzieciństwa Paula Pogby. W 2023 roku został aresztowany, po kilku miesiącach poszukiwań przez francuski wymiar sprawiedliwości. Podejrzewano go o zorganizowanie porwania piłkarza, do którego doszło w marcu 2022 roku. Na przedmieściach Paryża dwóch niezidentyfikowanych złodziei, zażądało od zawodnika 13 mln euro. Na miejscu było trzech przyjaciół z dzieciństwa i dwóch starych znajomych, a także jego starszy brat. Mathias Pogba jest podejrzany o czynną pomoc w przekonaniu brata do zapłacenia przestępcom.

Kategorie:

PROMOCJE BUKMACHERÓW

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Ależ wieści z Włoch! Gwiazdor Napoli zamierza odejść z drużyny
Andrzej Strejlau chwali Polaków. Trener docenił postawę w obronie
Najnudniejszy mecz od 44 lat… Anglicy i Serbowie rozczarowali
Nowy rekord Anglii! Synowie Albionu szczelni w defensywie
Burza po ogłoszeniu rozgrywek europejskich w Łodzi. ŁKS oraz Widzew wydają oświadczenia
Anglicy zwycięscy, ale bez błysku. Synowie Albionu nie zachwycili [ZOBACZ BRAMKĘ]
Wnioski po pierwszym meczu Anglików na EURO. Co wiemy?
Nowy rozdział angielskiego futbolu. To pierwszy taki przypadek w historii
Matty Cash nie zapomniał o kadrze. Objerzał mecz z Holandią na wakacjach
A było spokojnie… Starcia kiboli w Gelsenkirchen przed Serbia – Anglia [WIDEO]