HomePiłka nożnaKrzysztof Piątek konkretnie wyjaśnia porażkę z Austrią. Tego zabrakło Polakom!

Krzysztof Piątek konkretnie wyjaśnia porażkę z Austrią. Tego zabrakło Polakom!

Źródło: Łączy nas piłka

Reprezentacja Polski po bardzo słabym meczu przegrała 1:3 z Austrią. Po dotkliwej porażce głos zabrał strzelec jedynej bramki dla Biało-Czerwonych, Krzysztof Piątek. Jego słowa przekazała strona “Łączy nas piłka”.

Krzysztof Piątek

Sipa US / Alamy

Tego brakowało Polsce

Austria dość szybko, bo już po dziewięciu minutach, prowadziła w meczu z Polską. Bramkę po błędach w defensywie zdobył Trauner. Polacy po kilkunastu minutach naporu rywali doszli do głosu i zdołali wyrównać, po czym utrzymać remis do końca pierwszej połowy. W drugiej części spotkania Austriacy byli już jednak znacznie lepsi i wygrali 3:1.

Jedynego gola dla Biało-Czerwonych w przegranym starciu strzelił Krzysztof Piątek. To właśnie napastnik po meczu starał się wyjaśnić, czego Polakom zabrakło do dobrego wyniku. Słowa snajpera Baseksehiru przekazała strona internetowa “Łączy nas piłka”.

Chcieliśmy wygrać i zgarnąć trzy punkty, ale nie wytrzymaliśmy intensywności drugiej połowy, stąd taki wynik. Nie radziliśmy sobie z ich pressingiem i agresywnością w grze. Mieliśmy z tym duże problemy w pierwszym kwadransie spotkania. Dobrze weszliśmy jednak w drugą połowę, lecz zabrakło „kropki nad i” – tłumaczył Piątek.

Polska będzie miała jeszcze jedną okazję do zdobycia punktów. Już we wtorek 25 czerwca drużyna prowadzona przez Michała Probierza zmierzy się z Francją.

Juventus złoży ofertę za napastnika. Złe wieści dla Arkadiusza Milika!