HomePiłka nożnaLewandowski zabrał głos po zwycięstwie. Zachował chłodną głowę

Lewandowski zabrał głos po zwycięstwie. Zachował chłodną głowę

Źródło: AS

Robert Lewandowski udzielił krótkiego wywiadu po zakończeniu sobotniego meczu Barcelony z Valencią. Polak strzelił w nim dwa gole i zgarnął wyróżnienie najlepszego zawodnika starcia. 35-latek przyznał, że bardzo ważnym aspektem było zaczęcie sezonu od zwycięstwa, szczególnie na tak trudnym obiekcie jak stadion Valencii.

Lewandowski świetnie zaczął sezon

Robert Lewandowski zaczął ten sezon z czystą kartą i szkoleniowcem z którym jego współpraca wcześniej układała się niezwykle dobrze. Już od pierwszego meczu mogliśmy zaobserwować lepszą wersję polskiego napastnika względem jego gry z poprzedniej kampanii.

“Lewy” okazał się w sobotnim meczu z Valencią kluczowy dla Blaugrany. 35-latek pod koniec pierwszej odsłony meczu doprowadził do wyrównania świetnie odnajdując się w polu karnym po dośrodkowaniu Lamine’a Yamala. Kilka minut po zaczęciu drugiej połowy polski snajper dopisał sobie na konto drugą bramkę za sprawą pewnie wykorzystanego rzutu karnego.

Bardzo ważne było, by zacząć od zwycięstwa na tak trudnym stadionie. Nie graliśmy dobrze przez pierwsze 20/25 minut, ale potem było już znacznie lepiej. W pierwszej połowie mieliśmy problemy z dojściem do sytuacji. W drugiej odsłonie zagraliśmy znacznie lepiej, mając w składzie trzech lub czterech bardzo młodych zawodników – rozpoczął polski napastnik w pomeczowym wywiadzie. Następnie skomentował występ dwóch młodych pomocników. — Casado i Bernal mają duży potencjał. Grali bardzo dobrze, zarówno z piłką, jak i bez niej.

Pod koniec pierwszej połowy doprowadziliśmy do wyniku 1:1. Ostatnie kilka minut mieliśmy pod kontrolą – przyznał “Lewy” na pytanie o kluczowe momenty spotkania. — Cel to zdobywanie bramek. To bardzo ważne dla pewności siebie. Teraz musimy myśleć o następnych spotkaniach – zakończył 35-latek.

KSW 100 z kolejnym mistrzem w zestawieniu! Będzie bronił pasa
Pojawiły się konkrety. Wiadomo, ile Piesiewicz zarabia w PKOl-u
Fame MMA się nie zatrzymuje. Mistrz walk na gołe pięści wkracza do gry!
Kolejny mistrz zawalczy na KSW 100! Podejdzie do jedenastej obrony pasa
Red Bull ma poważny problem! Trwa prawdziwy wyścig z czasem
Linia lotnicza reaguje na sytuację z Usykiem.
Zbliża się wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego. Dyrektor KSW przerwał milczenie