HomePiłka nożnaGol do szatni Imaza! Jagiellonia prowadzi z Pogonią [WIDEO]

Gol do szatni Imaza! Jagiellonia prowadzi z Pogonią [WIDEO]

Źródło: Canal+Sport

Po golu Jesusa Imaza w samej końcówce pierwszej połowy, Jagiellonia Białystok prowadzi z Pogonią Szczecin. Taki wynik z pewnością przybliża gospodarzy to pierwszego, historycznego mistrzostwa Polski.

Jesus Imaz

Zasłużone prowadzenie gospodarzy

Białostoczanie od początku starali się narzucić swój styl gry. Jednak to “Portowcy” za sprawą Kamila Grosickiego otworzyli wynik tego spotkania w 15. minucie. Po paru minutach wyrównanie gospodarzom dał Afimico Pululu. Jagiellonia nie miała zamiaru się zatrzymywać i zdołała odrobić straty i wyjść na prowadzenie.

W polu karnym Pogoni znakomicie odnalazł się Jesus Imaz, który głową skierował piłkę do siatki. Zatem do przerwy lider Ekstraklasy, zasłużenie prowadzi z ekipą Jensa Gustafssona 2:1.

Arabia Saudyjska chce pozyskać napastnika klubu z Anglii. Szokujący kierunek
Osimhen chce trafić do Anglii. Są dwie drużyny, trwają rozmowy
Barcelona zainteresowana napastnikiem Getafe! Jego przyszłość nie jest pewna
Edin Terzić dumny po wyeliminowaniu PSG z Ligi Mistrzów. “Ten sen jeszcze się nie skończył”
Barcelona spotkała się z agentem cenionego pomocnika. “To marzenie Xaviego”
Guirassy może zostać w Niemczech! Zabiega o niego czołowy zespół
Sensacja w Paryżu! PSG odpada, Borussia Dortmund w finale!
Nowy kandydat do objęcia Lecha Poznań! Może być trudno go namówić
Borussia jedną nogą w finale Ligi Mistrzów! Hummels wykorzystuje błąd w kryciu [WIDEO]