HomePiłka nożnaBorussia jedną nogą w finale Ligi Mistrzów! Hummels wykorzystuje błąd w kryciu [WIDEO]

W drugim spotkaniu półfinałowym Borussia Dortmund prowadzi 1:0 z PSG. Bramkę po rzucie rożnym zdobył Mats Hummels, idealnie wykorzystując błąd obrony Paryżan. W dwumeczu jest już 2:0 dla ekipy z Dortmundu.

Hummels

To może być ich pierwszy finał od 2013 roku

Borussia ostatni raz grała w finale Ligi Mistrzów z Bayernem w 2013 roku. Wtedy zwycięską bramkę dla Bawarczyków w 89. minucie zdobył Arjen Robben, odbierając szanse Borussi na zwycięstwo. Teraz drużyna z Dortmundu ponownie ma szansę na grę w finale. Jeśli nie przegrają w rewanżu, to korzystny wynik z pierwszego spotkania pozwoli im awansować. Jak na razie robią wszystko, żeby tak było bo w 50. minucie za sprawą Matsa Hummelsa wyszli na prowadzenie. Niemiec dostał piłkę z rzutu rożnego od Juliana Brandta i świetnie wykorzystał złe krycie Paryżan. Ustawił się idealnie przy prawym słupku i strzałem z głowy pokonał bramkarza PSG.

Dla Hummelsa jest to czwarta bramka w tym sezonie. Wcześniejsze trzy zdobył w spotkaniach ligowych.

Dwa gole na stadionie Emirates. Arsenal remisuje z Evertonem
Bramka Kacpra Kozłowskiego w Eredivisie. Udany koniec sezonu Polaka! [WIDEO]
Szybki cios Manchesteru City. Mistrzostwo kraju coraz bliżej!
Legia bliżej europejskich pucharów. Minimalne zwycięstwo nad Wartą
Jose Mourinho może wrócić na ławkę trenerską. W tym kraju jeszcze nie pracował
“Niepokojący jest brak szacunku”. Casemiro odpowiada na falę krytyki
Wypożyczony bramkarz Legii odejdzie na dłużej? “Porozumienie nie powinno być trudne”
Oficjalnie: Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik mają nowego trenera