HomePiłka nożnaPiorunujące dwie minuty w wykonaniu Zagłębia! Goście prowadzą w Łodzi [WIDEO]

Piorunujące dwie minuty w wykonaniu Zagłębia! Goście prowadzą w Łodzi [WIDEO]

Źródło: Canal+Sport

W odstępie dwóch minut piłkarze z Lubina wyprowadzili dwie kapitalne kontry i prowadzą z Widzewem 2:0. Gole strzelali Mateusz Wdowiak i Kacper Chodyna.

Kacper Chodyna

Wzorowe kontry przyjezdnych

Przez dłuższy czas pierwszej połowy Widzew miał optyczną przewagę w tym spotkaniu. Drużyna Daniela Myśliwca tworzyła sobie mniej bądź bardziej groźne sytuacje i wydawało się, że to właśnie gospodarze są bliżsi objęcia prowadzenia.

Jednak w 28. minucie z kontrą wyszli “Miedziowi” i po indywidualnym rajdzie Mateusza Wdowiaka, goście objęli prowadzenie. Nie minęło nawet dwie minuty i ponownie Rafał Gikiewicz musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Tym razem po podaniu Marka Mroza, w znakomitej sytuacji znalazł się Kacper Chodyna, który podwyższył prowadzenie.

NBA: To koniec ery! Legenda kończy po 37 latach