HomeFreak FightyXayoo vs Gola o UDZIAŁY W FAME? Boxdel zdradza plany

Xayoo vs Gola o UDZIAŁY W FAME? Boxdel zdradza plany

Źródło: YouTube Aferki, Twitter Venek__, Twitter MokrySuchar

Aktualizacja:

Bilety na galę FAME 22 na PGE Narodowym są już w sprzedaży – prace nad kartą walk wchodzą zatem na coraz wyższe obroty. Michał „Boxdel” Baron, czyli jeden z właścicieli federacji, podczas transmisji na żywo zdradził o jednym z planów, który ostatecznie nie dojdzie do skutku… przynajmniej na ten moment.

Lukasz Sobala / PressFocus

Michał „Boxdel” Baron to wieloletni YouTuber, jeden z właścicieli FAME i freakfighter „na pół etatu”. Jest on także współprowadzącym „Aferek” – formatu na żywo, w którym wraz z Kubą Ulfikiem podsumowują bieżące, klikalne tematy z sieci. Jednym z nich podczas najnowszej z transmisji była oczywiście karta walk gali FAME 22 na PGE Narodowym. Michał w pewnym momencie transmisji zdecydował się zdradzić plany na walkę Marcin „Xayoo” Majkut vs Wojtek Gola, która ostatecznie nie dojdzie do skutku w najbliższej przyszłości. Cały fragment z wypowiedzią wygląda następująco:

– Nie wiem, czy ta walka w ogóle kiedykolwiek będzie, ale wam zleakuję jedną rzecz, bo i tak pewnie Marcin się o tym wypowie […] Zgadnijcie, jaki był pomysł na walkę Xayoo Gola […] Teraz, na Stadionie Narodowym, nie będzie tej walki […] Walka miała opierać się na tym, że Wojtek Gola miał do puli wrzucić 1% udziałów w FAME, dożywotniego udziału w zyskach, czyli Xayoo jakby wygrał walkę z Golą, to stałby się włodarzem FAME. No i wiadomo, że Wojtek by walczył też o jakieś udziały w Bitej Śmietance. No i oczywiście flat dla każdego z nich. – mówił Boxdel.

Oferta zatem była naprawdę solidna. Wizja walki na Stadionie Narodowym, wynagrodzenie za walkę oraz szansa na dożywotnie dołączenie do składu „włodarzy” federacji FAME dla wielu byłyby wystarczające – Xayoo jednak odmówił. Jak mówił jego przyjaciel i niegdyś menedżer, Dominik „Mokry Suchar” Stokłosa – Marcinowi „się nie chce”.

Czy zobaczymy kiedyś taki pojedynek? Boxdel twierdzi, że nie jest to wykluczone. Na ten moment jednak nie ma co liczyć na to zestawienie na gali FAME 22, która odbędzie się już 31 sierpnia 2024 roku.

Kategorie:

PROMOCJE BUKMACHERÓW

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Wspaniały występ N’Golo Kante. Cichy bohater Francuzów
Budująca przedmeczowa przemowa Probierza. “Musimy grać w piłkę! To jest klucz”
Austriacy postraszyli Polaków. Rangnick stworzył potwora
Ognista przemowa Probierza w przerwie meczu z Holandią. Co za słowa!
Boniek pełen nadziei po meczu Austrii. “Spokojnie czekam na piątek”
Deschamps przekazał pierwsze informacje ws. Mbappe. Nie jest dobrze
Czego Polacy mogą się spodziewać po Austrii? 3 wnioski po meczu z Francją
Izraelczycy chcą grać w Polsce! Kolejny klub szuka stadionu
Poważnie wyglądający uraz Mbappe. Francuzi niecierpliwie czekają na diagnozę [WIDEO]
Francja melduje wykonanie zadania. Kontuzja Mbappe! [WIDEO]