HomePiłka nożnaFortuna 1 liga: Cóż za końcówka w Rzeszowie! Dwa gole w doliczonym czasie gry

Fortuna 1 liga: Cóż za końcówka w Rzeszowie! Dwa gole w doliczonym czasie gry

Źródło: Polsat Sport

Wisła Kraków zremisowała na wyjeździe z Resovią Rzeszów 1:1. Oba gole padły w doliczonym czasie gry.

Wisła Kraków

Konrad Swierad / Alamy

Zabójcza końcówka

Na pierwszą groźną akcję kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Rzeszowie czekali do 49. minuty spotkania. Angel Rodado uderzył jednak zbyt lekko, a Branislav Pindroch nie miał problemów ze skuteczną interwencją. Kilka chwil później Joseph Colley z najbliższej odległości nie zdołał umieścić piłki w siatce. Z rzutu wolnego dośrodkował David Junca, a środkowy defensor Białej Gwiazdy zdecydował się na wykończenie popularnym “krzyżakiem” i trafił wprost w Pindrocha.

Doliczony czas gry i Wisła Kraków obejmuje prowadzenie. Pozostawiony bez krycia Rodado wpisuje się na listę strzelców. Gospodarze odpowiedzieli zaledwie minutę później, a autorem gola wyrównującego okazał się Maciej Górski. Napastnik “Pasiaków” wykorzystał dogranie Kelechukwu Ibe-Tortiego i nie zwracając uwagi na kryjącego go Colleya pokonał Alvaro Ratona.

Wisła Kraków po 29. spotkaniach zajmuje czwartą pozycję w tabeli Fortuna 1 ligi z dorobkiem 46 punktów. Natomiast Resovia do końca będzie walczyć o pozostanie na zapleczu PKO BP Ekstraklasy, ponieważ podopieczni Rafała Ulatowskiego znajdują się w strefie spadkowej, a dokładniej na 16 lokacie.

Resovia Rzeszów – Wisła Kraków 1:1 (0:0)

90+2. Górski – 90+1. Rodado

Co może poprawić w swojej grze Iga Świątek? Ekspert ocenia
W tenisie jest większa presja niż w piłce nożnej? Polemika w Kanale Sportowym na przykładzie Kamila Grosickiego
Iga Świątek wypowiedziała się po finale. Nie zabrakło żartów
Tomasz Smokowski ocenia finał między Świątek a Sabalenką. “To było jak najlepszy thriller”
Iga Świątek królową Madrytu! Polka pokonała Sabalenkę po fenomenalnym boju
Iga Świątek pokona Arynę Sabalenkę? Ekspert przedstawił swoje zdanie
Iga Świątek tylko na to czekała. Zrewanżuje się Sabalence?
Iga Świątek zagra w finale Mutua Madrid Open! Wielki sukces ma na wyciągnięcie ręki
Sensacja w Madrycie. Odpadł faworyt turnieju!
WTA Madryt: Iga Świątek poznała rywalkę w meczu półfinałowym