HomePiłka nożnaSaarbrucken ponownie przed ogromną szansą! Zagrają jeden z najważniejszych meczów w historii klubu

Już dziś (wtorek) o 20:45 Saarbrucken zmierzy się na własnym stadionie z Kaiserslautern w półfinale Pucharu Niemiec. Ostatni raz w takiej sytuacji byli w sezonie 19/20, gdy podejmowali Bayer Leverkusen. Wtedy mecz skończył się porażką 0:3, ale teraz sytuacja jest zupełnie inna.

Saarbrucken - stadion

Bayern Monachium był jedynie początkiem

Niesamowity rajd Saarbrucken rozpoczął mecz z Bayernem, przed którym wszyscy skreślili ich szanse na awans do kolejnej rundy. Szczególnie, że w 1. rundzie Pucharu, do 91. minuty męczyli się z 2-ligowym Karlsruher. Oni jednak sprawili ogromną niespodziankę i przed własną publicznością pokonali Bawarczyków, ponownie strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry, tym razem w 96. minucie. W kolejnej rundzie pewnie przeszli Eintracht Frankfurt, wygrywając 2:0. W ćwierćfinale zmierzyli się z Borussią Moenchengladbach, którą pokonali nie inaczej, jak w strzelając bramkę w doliczonym czasie. Finalnie awansowali do półfinału, przechodząc przez najtrudniejszą drabinkę w całym turnieju.

Warto również dodać, że w 3. lidze zajmują dopiero 11. miejsce, ze stratą 14 punktów do lidera.

Tym razem losowanie jest na ich korzyść

W sezonie 19/20, gdy doszli do półfinału trafili na Leverkusen i przegrali 0:3. Teraz jednak ich przeciwnikiem będzie 2-ligowe Kaiserslautern, które w lidze zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Biorąc pod uwagę ich wszystkie spotkania z tegorocznej edycji Pucharu i szansę na awans do finału, powinniśmy zadać sobie pytanie kiedy, jak nie teraz? Awans do finału byłby największym osiągnięciem w historii klubu i z pewnością czymś, o czym mówiłoby się przez następne lata.

Kolejne mocne zestawienie The Freak! “Prezes” zmierzy się z “Sutonatorem”
Fame MMA się nie zatrzymuje. Mistrz walk na gołe pięści wkracza do gry!