HomePiłka nożnaWielka radość piłkarzy Realu Madryt po wyeliminowaniu Bayernu i awansie do finału [WIDEO]

Źródło: TNT Sports

Real Madryt w swoim stylu po niewiarygodnej końcówce wyeliminował Bayern Monachium z Ligi Mistrzów i awansował do wielkiego finału. Po ostatnim gwizdku na Bernabeu piłkarze Królewskich momentalnie wystrzelili z ławki rezerwowych i zaczęli świętowanie.

Real Madryt

Joselu bohaterem na Bernabeu

Gdy wydawało się, że Bayern Monachium dowiezie prowadzenie 1:0 do końca meczu na Santiago Bernabeu w półfinale Ligi Mistrzów Real Madryt zrobił to co potrafi najlepiej. Królewscy w kilka minut odrobili straty i ostatecznie zameldowali się w finale tych elitarnych rozgrywek.

Bohaterem gospodarzy okazał się Joselu, który najpierw wykorzystał okropny błąd Manuela Neuera w 88. minucie, a kilka chwil później idealnie odnalazł się w polu karnym i wbił piłkę do pustej bramki na 2:1.

Spotkanie potrwało jeszcze kilkanaście minut po tej syutacji, ale Real zdołał utrzymać prowadzenie i wygrał dwumecz. Po końcowym gwizdku Szymona Marciniaka Santiago Bernabeu eksplodowało. Wystarczy spojrzeć na ogromną radość piłkarzy Carlo Ancelottiego.

NBA: Pacers lepsi od Knicks! O finał zagrają z Boston Celtics
Kadra 3×3 jedzie do Paryża! Wielki rzut Zamojskiego na awans do igrzysk [WIDEO]
NBA: Mavericks w finale konferencji! Wyrzucili “jedynkę” za burtę
NBA: Pacers odpowiedzieli Knicks. Tutaj też potrzebny będzie mecz numer siedem!