HomePiłka nożnaLegia remisuje z Jagiellonią! Sprawa mistrzostwa jest ciągle otwarta

Legia remisuje z Jagiellonią! Sprawa mistrzostwa jest ciągle otwarta

W niedzielnym spotkaniu 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy Legia zremisowała u siebie z Jagiellonią 1:1. Podział punktów sprawia, że walka o mistrzostwo dalej trwa, a Jagiellonia ciągle zasiada na fotelu lidera.

Legia Jagiellonia

Legia z dobrą passą w meczach u siebie

Dla Wojskowych było to siódme ligowe spotkanie z rzędu bez porażki. Gospodarzom w 30. minucie spotkania udało się wyjść na prowadzenie po wspaniałej bramce Marca Guala. Trochę wolnego miejsca w polu karnym wystarczyło Hiszpanowi do tego, żeby wspaniale zakręcić się z piłką i pokonać bramkarza gości. Legia trzymała prowadzenie do 83. minuty. Wtedy piłkę w siatce umieścił Jesus Imaz, doprowadzając do remisu. Jaga mimo większej ilości czasu przy piłce nie była w stanie stworzyć sobie dogodnej ilości sytuacji do tego, żeby móc wywieźć z Warszawy 3 punkty.

Jagiellonia utrzymała fotel lidera

Przed tą kolejką Jaga była w naprawdę komfortowej sytuacji, jeśli chodzi o ligową tabelę. Żółto-Czerwoni mieli 4 punkty przewagi nad Śląskiem, którego pokonali aż 3:1 w 24. kolejce. Teraz jednak sytuacja nieco się zmieniła, bo Śląsk wygrał z Wartą 2:1 i zniwelował stratę do zaledwie dwóch punktów. To jednak w dalszym ciągu pozwala Jagiellonii poważnie myśleć o mistrzostwie. Walka na pewno będzie zacięta, bo między pierwszym, a trzecim miejscem są zaledwie 4 punkty różnicy, a zostało jeszcze 7 kolejek do końca.

KSW 100 z kolejnym mistrzem w zestawieniu! Będzie bronił pasa
Pojawiły się konkrety. Wiadomo, ile Piesiewicz zarabia w PKOl-u
Fame MMA się nie zatrzymuje. Mistrz walk na gołe pięści wkracza do gry!
Kolejny mistrz zawalczy na KSW 100! Podejdzie do jedenastej obrony pasa
Red Bull ma poważny problem! Trwa prawdziwy wyścig z czasem
Linia lotnicza reaguje na sytuację z Usykiem.
Zbliża się wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego. Dyrektor KSW przerwał milczenie