HomePiłka nożnaLegia Warszawa prowadzi w hicie kolejki, Hiszpan trafił do siatki [WIDEO]

Legia Warszawa prowadzi w hicie kolejki, Hiszpan trafił do siatki [WIDEO]

Źródło: Canal+Sport

Legia Warszawa objęła prowadzenie z Jagiellonią Białystok 1:0 przy Łazienkowskiej w ramach 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Bramkę dla wicemistrzów Polski zdobył Marc Gual, który kapitalnie zachował się w polu karnym.

Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok

Marc Gual z kolejnym ligowym golem

Piłkarze Kost Runjaicia przystępowali do spotkania z liderującą Jagiellonią po dwóch kolejnych zwycięstwach. W zeszłym tygodniu wygrali z Górnikiem Zabrze 3:1, zaś przed przerwą na kadrę byli lepsi od Piasta Gliwice 3:1. Goście również spisują się kapitalnie w ostatnim czasie. Ostatnią porażkę ponieśli na początku marca z Górnikiem 1:2.

W 30. minucie Josue genialnym podanie znalazł w polu karnym Marca Guala, a ten okiwał Mateusza Skrzypczaka i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Dla hiszpańskiego napastnika był to siódmy gol w obecnym sezonie.