HomePiłka nożnaKosta Runjaić: Aspekty, które mogą nas niszczyć od środka, nie są dla mnie ważne

Źródło: legia.com

Legia Warszawa zdołała pokonać Piasta Gliwice 3:1 przy Łazienkowskiej w 25. kolejce PKO BP Ekstraklasy. – Mamy chwilę czasu na odpoczynek i przygotowujemy się do kolejnych dziewięciu finałów – mówił Kosta Runjaić, cytowany w legia.com.

Kosta Runjaić

Kosta Runjaić: Przygotowujemy się do kolejnych dziewięciu finałów

Wicemistrzowie Polski notowali serię sześciu meczów bez zwycięstwa. W końcu przerwali fatalną passę, pokonując Piastunki po bramkach Josue i dwóch Marca Guala. Nawet czerwona kartka dla Pawła Wszołka, nie zmieniła oblicza spotkania przy Łazienkowskiej. Runjaić odniósł się na konferencji prasowej po meczu odnośnie oczekiwań kibiców.

Kibice mają prawo wyrażać swoje zdanie, ale należy oceniać nas po sezonie, kiedy będziemy mieli jasność sytuacji. Koncentruję się na swojej pracy, jak najlepiej potrafię. Chcę zarządzać drużyną, a inne aspekty, które mogą nas niszczyć od środka, nie są dla mnie ważne. Mamy chwilę czasu na odpoczynek i przygotowujemy się do kolejnych dziewięciu finałów – zapewnia szkoleniowiec Wojskowych.

Z dobrej strony pokazał się Marc Gual, który ustrzelił dublet. – Musiał zaadoptować się do innego stylu, niż wypracował w Jagiellonii. Cały czas wszyscy go wspieraliśmy, prowadziliśmy otwartą komunikację. My od Marca dużo oczekujemy, ale on od siebie również – komentuje Runjaić. Legia po przerwie na kadrę zmierzy się z Górnikiem Zabrze.