HomePiłka nożnaHaaland odniósł się do sytuacji z Gabrielem! Jasne stanowisko Norwega

Haaland odniósł się do sytuacji z Gabrielem! Jasne stanowisko Norwega

Źródło: Sky Sports

W 5. kolejce Premier League Manchester City zremisował 2:2 z Arsenalem. Spotkanie było pełne emocji i kontrowersji, które były rozstrzygane jeszcze długo po ostatnim gwizdku. Jedną z nich był brak kary dla Erlinga Haalanda za rzucenie piłką w głowę Gabriela. Norweg odniósł się do tej sytuacji w rozmowie z “Sky Sports”.

Haaland

Sipa US / Alamy Stock Photo

Haaland: Nie żałuje

Spotkania Manchesteru City z Arsenalem od kilku lat wywołują wiele emocji i kontrowersji. Wszystko jest spowodowane tym, że obecnie są to dwie ekipy bezpośrednio rywalizujące ze sobą o tytuł mistrza Anglii. Każdy mecz jest bardzo istotny, bo jak wiadomo, w Premier League do wygrania ligi liczy się dosłownie każdy punkt.

Ostatni mecz zakończył się wynikiem 2:2, ale kontrowersji nie zabrakło. Już w pierwszej połowie czerwoną kartkę za swoje zachowanie obejrzał Leandro Trossard. Wykluczenie Belga z boiska spowodowało, że Arsenal zaczął bronić korzystnego wyniku z pierwszej połowy praktycznie całą jedenastką. Ostatecznie Obywatelom udało się wcisnąć piłkę do bramki dopiero w 98. minucie spotkania. Stadion po prostu eksplodował. Emocje były ogromne, a w trakcie celebrowania bramki niektórym zawodnikom udzieliły się trochę za bardzo.

Jednym z nich był właśnie Erling Haaland. Norweg w trakcie świętowania bramki, rzucił piłką prosto w głowę Gabriela z bardzo bliskiej odległości. Po meczu wiele osób spodziewało się kary dla napastnika gospodarzy, jednak ten jej nie otrzymał. Podczas październikowego zgrupowania kadry, 24-latek odpowiedział na pytanie dotyczące takiego zachowania.

– W takich momentach podczas tamtego spotkania różne rzeczy się zdarzają. To co się dzieje na boisku, zostaje na boisku. Tak już jest. Czy żałuję? Ja z reguły nie żałuje zbyt wielu rzeczy w swoim życiu – powiedział Erling Haaland.

Arsenal ma kłopot przed hitem z Liverpoolem! Nieoczekiwana szansa dla Kiwiora?
Juventus nie płacze po Szczęsnym. Fenomenalny występ Perina!
Skorupski zaskoczony, Urbański bez błysku. Polski duet z Bolonii do domu wraca na tarczy
Real Madryt dokonał remontady. Wielki wieczór Viniciusa na Bernabeu!
PSG z kolejnym niepowodzeniem w Lidze Mistrzów. Było blisko sensacji [WIDEO]
Arsenal skromnie wygrał z Szachtarem! Zadecydował gol samobójczy [WIDEO]
Real Madryt odrabia straty! Borussia Dortmund traci dwubramkowe prowadzenie
Borussia Dortmund zaskoczyła Real Madryt. Dwa błyskawiczne ciosy (WIDEO)
Bayern Monachium straci kluczowego piłkarza? Niejednoznaczna wypowiedź gwiazdy!
Piłkarz Monaco huknął w książęcym stylu. Cudowna bramka w Lidze Mistrzów [WIDEO]