HomeFreak FightyNatan Marcoń: „Jóźwiak vs Muran 3 na PRIME SHOW MMA 9!”

Natan Marcoń: „Jóźwiak vs Muran 3 na PRIME SHOW MMA 9!”

Źródło: Twitter natanmarconn

Aktualizacja:

Wkraczając powoli w letni i wakacyjny sezon, fani freakfightów spoglądają w stronę najbliższej gali – mowa oczywiście o PRIME SHOW MMA 9, na której miał ponoć pojawić się Natan Marcoń. Finalnie jednak sam zainteresowany zrezygnował z rozmów i zdradził, iż podczas sierpniowej gali mamy zobaczyć starcie Jóźwiak vs Muran 3.

Rafal Oleksiewicz / PressFocus

Natan Marcoń (2-5-0) to jeden z najbardziej polaryzujących freakfighterów w Polsce. Większość swoich pojedynków stoczył w FAME, jednakże swoją ostatnią walkę zaliczył w CLOUTMMA – tam podczas gali z numerem 5. musiał uznać wyższość Łukasza „Cameraboya” Pawłowskiego. Jak twierdzi sam Natan – nie chciał on jednak dłuższych wakacji od walk w klatce. Miały ponoć nawet trwać rozmowy na temat potencjalnego występu Marconia na gali PRIME 9, która planowana jest na 3 sierpnia 2024 roku – plan według Natana upadł przez… problemy komunikacyjne z Pawłem Jóźwiakiem. Tak przynajmniej pisał na swoim Twitterze:

Wygląda zatem na to, że mieliśmy otrzymać kolejną walkę z udziałem Natana Marconia już w te wakacje, jednak takowej nie dostaniemy… o ile ten nie pojawi się na gali FAME 22 na PGE Narodowym. Zamiast tego, zobaczyć mamy kolejną potyczkę Jacka „Murana” Murańskiego z właśnie Pawłem Jóźwiakiem, który zdaniem Natana nie był zbyt komunikatywny, doprowadzając rozmowy z Marconiem do fiaska. Pozostaje zatem czekać na oficjalne komunikaty i obserwować, czy faktycznie dojdzie do trylogii w rywalizacji odwiecznych już rywali.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Wisła Kraków ma w składzie nieoszlifowany diament. “Żałuję, że nie może zagrać w tym meczu”
RB Lipsk odrzucił ofertę za Daniego Olmo! Ogromne pieniądze
Mateusz Janiak przestrzega: Wisła musi dać z siebie absolutne maksimum
OFICJALNIE: Wisła traci zawodnika. Piłkarz zostaje w Polsce
James Rodriguez wróci do Europy? Jest chętny z Włoch!
Piłkarz Lechii może szukać nowego klubu. Jest zainteresowany z Ekstraklasy
OFICJALNIE: Nowy zawodnik Lechii Gdańsk! Beniaminek ubiegł Jagiellonię
Wielki transfer staje się faktem! Arsenal z hitowym wzmocnieniem
Skandal na Igrzyskach Olimpijskich! Drużyna została okradziona
Wyniki w cieniu absurdu. Podsumowanie pierwszego piłkarskiego dnia na igrzyskach! [WIDEO]