HomeFreak FightyCANAL+ zrywa współpracę z Tyburskim! Zawodnik FAME odpowiada

CANAL+ zrywa współpracę z Tyburskim! Zawodnik FAME odpowiada

Źródło: Instagram pablotybori, Twitter FAST INFO

Aktualizacja:

Ostatnie dni na pewno nie należą do najbardziej udanych w życiu Pawła Tyburskiego. Po zaatakowaniu Don Kasjo podczas konferencji przed FAME 21 i usunięciu Pawła z karty walk, przyszedł czas na reakcję telewizji CANAL+, która zerwała współpracę z zawodnikiem.

Lukasz Sobala / PressFocus

Paweł Tyburski (7-2-0) to 1 z 2 słynnych braci bliźniaków i były zawodnik federacji FAME; „były” po aferze z jego udziałem, która wybuchła podczas jedynej konferencji przed galą FAME 21: Pretendent. Paweł występy w klatce zaliczał także w innych organizacjach, a dokładniej w Prime MMA i High League. Dziś toczy walkę z widzami, którzy w większości nie mają zamiaru tolerować czynów, jakich dopuścił się były zawodnik FAME.

Koniec współpracy CANAL+ z Pawłem

Wydawało się, że to koniec konsekwencji, jakie Paweł musiał ponieść po wykluczeniu Don Kasjo z karty walk nadchodzącej gali i zagwarantowaniu mu szycia głowy. Okazuje się jednak, o czym poinformował sam Paweł na swoim Instagramie, że zareagowała także telewizja CANAL+, która drogą mailową poinformowała Tyburskiego o zerwaniu z nim współpracy przy promocji serialu „Algorytm Miłości”:

Ze względu na dobre imię Klienta, nie przewidujemy obecnie możliwości podjęcia współpracy – całkowicie rezygnujemy ze wszystkich, przyszłych świadczeń, o których wcześniej rozmawialiśmy. Mamy nadzieję, że nasze stanowisko w tej sytuacji jest jasne i zrozumiałe. – pisał przedstawiciel i pracownik CANAL+, Adam Tokarz.

Tyburski odpowiada

Paweł nie czekał długo z odpowiedzią. W swoim Instastory, na którym zamieścił screena z otrzymanego maila, w następujący sposób skomentował sprawę:

Słuchajcie – właśnie dostałem z CANAL+ rezygnację z mojej współpracy do promocji „Algorytmu Miłości”, w którym miałem okazję wystąpić. Jako aktor, spełnić swoje marzenie – dziękuję bardzo CANAL+ za możliwość spełnienia swojego kolejnego marzenia. Dziękuję też FAME, który nakręcił na mnie to, co teraz ma miejsce. Za wszystko jestem bardzo wdzięczny, co mnie dzisiaj spotyka. To jest bardzo dobra lekcja, z której wyciągnę bardzo wiele i wcale mnie nie boli ta utrata, znowu, kilkunastu tysięcy złotych za tą współpracę i setki tysięcy złotych z walki. Pamiętajcie, że pieniądze nie są najważniejsze, a ja Wam pokażę, jak te pieniądze bardzo szybko można odrobić, będąc takim gościem.

Ewidentnie Paweł żywi urazę do federacji, poniekąd winiąc FAME za opinie, które w tym momencie wyrażają widzowie w internecie. To raczej nie koniec tej historii – czekamy zatem na dalsze informacje w tej sprawie i na oficjalne oświadczenia z którejkolwiek ze stron.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Erik ten Hag przed finałowym meczem z Manchesterem City: Teraz jesteśmy silniejsi
Udany koniec Kacpra Kozłowskiego w Vitesse. Dostał prestiżową nagrodę
Olimpijczyk zdziwiony aferą po wizycie kiboli na treningu Arki. “Mocna, męska rozmowa”
Lewandowski pożegnał się z Xavim. Piękne słowa na koniec współpracy
Ikona Jagiellonii odpowiada na zarzuty. “Nikt w Białymstoku na to nie patrzy” [WYWIAD]
Szczegóły odnośnie nowego trenera Bayernu. “Zaufajcie mi, widzę coś w nim”
Koncert Girony na koniec sezonu! Dowbyk ucieka Lewandowskiemu
Co z najlepszymi piłkarzami Wisły Kraków? Jarosław Królewski wyjaśnia
Real Madryt szykował coś specjalnego na pożegnanie Kroosa, ale piłkarz… odmówił
Adam Buksa się nie zatrzymuje! 16. bramka Polaka w tym sezonie Super Lig [WIDEO]