HomePiłka nożnaWbiegł zrobić sobie zdjęcie z Cristiano Ronaldo na Narodowym. Teraz czeka go surowa kara!

Źródło: WP Sportowe Fakty

Podczas minionego meczu Polska – Portugalia na boisko wbiegł jeden z kibiców. Fan zrobił sobie zdjęcie z Cristiano Ronaldo i został po tym wyprowadzony z placu gry. Jak poinformowało “WP Sportowe Fakty” za swój wybryk mężczyzna będzie musiał zapłacić pięć tysięcy złotych. Otrzymał również zakaz stadionowy na dwa lata.

Cristiano Ronaldo kibic

Konrad Swierad / Alamy

Kosztowne zdjęcie z Ronaldo

Reprezentacja Polski w trzeciej kolejce obecnej edycji Ligi Narodów mierzyła się z Portugalią. Biało-Czerwoni niestety byli wyraźnie gorsi od rywala i przegrali 1:3. Jedną z bramek zdobył Cristiano Ronaldo, który zrobił prawdziwą furorę podczas swojego pobytu w Warszawie.

Legendarny Portugalczyk trafił do siatki w 37. minucie spotkania. Doświadczony zawodnik nie rozegrał jednak pełnych 90 minut. Roberto Martinez postanowił nie męczyć zbyt mocno swojego kluczowego gracza i zdjął go z boiska w 63. minucie. Wówczas jeden z fanów postanowił wbiec na murawę i zrobić sobie zdjęcie ze zmienianym właśnie gwiazdorem.

Za ten czyn będzie musiał teraz sporo zapłacić. “WP Sportowe Fakty” poinformowało o tym, że 19-latek został ukarany grzywną w wysokości pięciu tysięcy złotych. Do tego otrzymał również dwuletni zakaz stadionowy. Informacje te potwierdziła podinsp. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji VII w Warszawie.

Reprezentacja Polski po porażce z Portugalią nie znajduje się w najlepszej sytuacji. Biało-Czerwoni po trzech meczach mają na swoim koncie zaledwie trzy punkty wywalczone w starciu ze Szkocją. Drużyna prowadzona przez Michała Probierza będzie mogła powiększyć swój dorobek już dzisiaj, 15 października. Polacy zmierzą się na Stadionie Narodowym w Warszawie z Chorwacją. Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na godzinę 20:45.

Jagiellonia straci ważne ogniwo? Sytuacja nie jest łatwa
Hiszpańskie media po meczu Real Madryt – Borussia Dortmund! Wszyscy piszą tylko o jednym