HomePiłka nożnaTechniczny popis w finale EURO 2024. Jude Bellingham założył “siatkę” rywalowi [WIDEO]

Źródło: TVP Sport

Trwa finał mistrzostw Starego Kontynentu. Reprezentant Anglii, Jude Bellingham, wykonał na boisku zjawiskową sztuczkę techniczną.

Jude Bellingham

Bellingham zmieścił piłkę między nogami Rodriego

W niedzielę o 21:00 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie rozpoczął się wielki finał EURO 2024. O końcowy triumf rywalizują Anglia oraz Hiszpania. Premierowa odsłona spotkania była naprawdę zacięta. Wyrównaną sytuację na murawie dokładnie obrazuje bezbramkowy remis przed zejściem piłkarzy na przerwę.

Jednym z ciekawszych momentów w trakcie pierwszych 45 minut meczu była akcja z udziałem Jude’a Bellinghama. 21–letni Brytyjczyk wygrał drybling z hiszpańskim pomocnikiem, Rodrim, zakładając mu “siatkę”. Nagranie z imponującego popisu zawodnika Realu Madryt jest dostępne poniżej.

Zbigniew Jakubas uderzył w… Wisłę Kraków. Jaśniej się nie da!
Kosta Runjaić czaruje we Włoszech. Z 0:2 do 3:2 i Udinese jest liderem Serie A
Raków będzie miał jeszcze jednego nowego zawodnika? Trwają testy sportowe
Kolejny trener klubu Ekstraklasy może stracić pracę? “Najbliższy mecz będzie kluczowy”
Klub miliardera zgłasza się po Nicolę Zalewskiego. To może być hit!
Reprezentant Polski nagrodzony przez znany klub. Duże wyróżnienie!
Fala krytyki po ogłoszeniu cen biletów na Ligę Konferencji. Kibice Legii wściekli