HomeTenisDeszcz pokrzyżował plany w Toronto. Mecz Magdaleny Fręch przerwany

Deszcz pokrzyżował plany w Toronto. Mecz Magdaleny Fręch przerwany

Padający deszcz potrafi pokrzyżować plany organizatorów turniejów tenisowych. We wtorek przekonała się o tym Magdalena Fręch, która przez pogodę musiała zejść z kortu w Toronto.

Magdalena Fręch

CTK / Alamy

Mecz Magdaleny Fręch przerwany przez deszcz

Magdalena Fręch rozpoczęła we wtorek zmagania podczas turnieju WTA 1000 w Toronto. Spotkanie Polki zostało opóźnione przez padający deszcz i choć pogoda pozwoliła rozegrać niemalże całego pierwszego seta, to nie odpuściła. Mecz został przerwany, a zawodniczki wróciły do szatni.

Opady deszczu wróciły w momencie, w którym Magdalena Fręch była coraz bliżej dogonienia rywalki. Anastazja Popowa rozpoczęła pierwszego seta od wypracowania sobie przewagi 2:0, a po wyrównaniu przez Polkę grająca pod neutralną flagą tenisistka znów odskoczyła, tym razem na trzy gemy. Kiedy Fręch wygrała swojego czwartego gema, sędzia zarządził przerwę.

Obie tenisistki zeszły więc z kortu, czekając na poprawę pogody. Taki sam los podzieliły również uczestniczki drugiego spotkania, Moyuka Uchijima i Wiktoria Tomowa. Jak na razie niewiele zanosi się na szybki powrót do gry.

Bayern walczy z Manchesterem City o piłkarza. Bawarczycy gotowi wyłożyć prawdziwą fortunę!
Ter Stegen się nie poddaje. FC Barcelona przekazała dobre wieści
Luis Suarez zabrał głos na temat swojej przyszłości. Wyraził się bardzo jasno!
Gikiewicz tego się nie spodziewał. Co zaskoczyło bramkarza po powrocie do Polski?