HomeTenisMagdalena Fręch odpadła w pierwszej rundzie w Indian Wells

Magdalena Fręch odpadła w pierwszej rundzie w Indian Wells

Źródło: canal+sport

Magalena Fręch uległa z Lucią Bronzetti 2:6, 4:6 w pierwszej rundzie WTA 1000 Indian Wells. Włoszka od pierwszych chwil pokazywała lepszą skuteczność.

Magdalena Fręch

IMAGO / Noushad Thekkayil

Magdalena Fręch pożegnała się z Indian Wells

Polska tenisistka na początku roku sprawiała pozytywne wrażenie, a Australian Open zakończyła na 1/8 finału, przegrywając z Coco Gauff. Łodzianka dwóch porażek z rzędu i liczyła na przełamanie w rywalizacji z 53. rakietą na świecie.

Bronzetti już w pierwszym secie, zdołała aż trzykrotnie przełamać polską zawodniczkę. Fręch nie potrafiła odpowiedzieć na ataki ze strony Włoszki i pierwszy set powędrował na stronę młodszej rywalki. W drugiej odsłonie, nasza zawodniczka lepiej broniła własnego serwisu i ugrała cztery gemy. W kluczowym momencie meczu, to Bronzetti przełamała serwis Polski i tym samym przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W drugiej rundzie włoska zawodniczka zmierzy się z Anheliną Kalininą z Ukrainy.

Magdalena Fręch – Lucia Bronzetti 2:6, 4:6

Oficjalnie: rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
Izrael został wygwizdany na ceremonii igrzysk! Kibice zareagowali
Erling Haaland “zatwierdził” transfer Rakowa. Zamieścił komentarz
Igrzyska się rozpoczęły! Tak wyglądali Polacy na ceremonii [WIDEO]
Motor pokonuje Lechię po dwóch szybkich ciosach. Pierwsze zwycięstwo beniaminka!
Absurdalne ceny jedzenia na igrzyskach. Kwoty zwalają z nóg
Boniek zareagował na ostatnie skandale podczas igrzysk. Mocno podsumował
Kownacki znów strzela! Trener zdradza plany na napastnika
Od bramki strzelonej Realowi Madryt do I ligi. Ciekawe wzmocnienie Polonii Warszawa!