HomeTenisWTA Monterrey: Magdalena Fręch odpada. Polka wyraźnie gorsza w ćwierćfinale

WTA Monterrey: Magdalena Fręch odpada. Polka wyraźnie gorsza w ćwierćfinale

Magdalena Fręch po wygranej z Liną Glushko awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA Monterrey. Tam jednak Polka przegrała z Emmą Navarro 7:6(7:3), 0:6, 2:6.

Magdalena Fręch

Fręch odpada z WTA Monterrey

Magdalena Fręch dobrze rozpoczęła tegoroczne WTA Monterrey. Polka w dwóch pierwszych spotkaniach wygrała z Nadią Podoroską oraz Liną Glushko. W ćwierćfinale na 26-latkę czekało jednak znacznie trudniejsze wyzwanie, bo starcie z Amerykanką Emmą Navarro.

Polka świetnie weszła w to spotkanie i po przełamaniu na samym początku wygrała dwa pierwsze gemy. Wtedy jednak na wysokie obroty weszła Navarro, która wygrała pięć gemów z rzędu i prowadziła już 5:2. Po kolejnym zwrocie akcji wynik wyrównała Fręch. Tenisistki wygrały jeszcze po jednym gemie i do rozstrzygnięcia pierwszego seta potrzebny był tie-break. W nim lepsza okazała się Polka, która wygrała 7:3.

Drugi set to jednak już kompletna dominacja Amerykanki. Fręch została przełamana już na starcie i nie była w stanie wygrać żadnego gema. Navarro pewnie wygrała 6:0 i doprowadziła do wyrównania w ogólnym rezultacie spotkania.

23-latka z Nowego Jorku była również znacznie lepsza w trzecim secie. Navarro dwukrotnie przełamała Fręch i bez problemu zdołała wygrać partię 6:2, tym samym awansując do kolejnej rundy turnieju w Monterrey.

Amerykanka o wielki finał WTA Monterrey zmierzy się z Lindą Noskovą. Czeszka na etapie ćwierćfinału pokonała Elinę Switolinę 2:0.

Magdalena Fręch – Emma Navarro 7:6(7:3), 0:6, 2:6

Nieszczęśliwy jubileusz Jacka Zielińskiego. Piast wygrywa w Kielcach [WIDEO]
Superpuchar Hiszpanii. Poznaliśmy oficjalne miejsce i datę rozegrania turnieju
Starcie Korony z Piastem szczególne dla Jacka Zielińskiego. To jego 400. mecz w Ekstraklasie
Bayern walczy z Manchesterem City o piłkarza. Bawarczycy gotowi wyłożyć prawdziwą fortunę!
Ter Stegen się nie poddaje. FC Barcelona przekazała dobre wieści
Luis Suarez zabrał głos na temat swojej przyszłości. Wyraził się bardzo jasno!
Gikiewicz tego się nie spodziewał. Co zaskoczyło bramkarza po powrocie do Polski?