HomeTenisHubert Hurkacz poznał swojego rywala! Będzie miał okazję wygrać z nim już drugi raz w tym miesiącu

Źródło: Kanał Sportowy

Hubert Hurkacz już wie, z kim zagra w 2.rundzie turnieju ATP w Madrycie. Rywalem Polaka będzie Jack Draper. Panowie mieli już okazję razem zagrać w kwietniu tego roku, kiedy to mierzyli się ze sobą w 1. rundzie turnieju w Monte Carlo.

Hubert Hurkacz

Brytyjczyk będzie chciał się zrewanżować

Jack Draper w 1. rundzie turnieju pokonał Thanasisa Kokkinakisa 2:1 (6:3, 3:6, 7:5). Mimo tego, że Brytyjczyk był zdecydowanym faworytem, Australijczyk postawił mu duży opór. W pierwszym secie Brytyjczyk gładko wygrał 6:3. W drugim jednak role odwróciły się o 180 stopni i tym razem Australijczyk wygrał seta do trzech. Później gra była naprawdę wyrównana, ale finalnie to Jack przechylił szale zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając trzecią część meczu 7:5. Na Drapera w 2. rundzie turnieju w Madrycie czeka Hubert Hurkacz. Ich ostatni pojedynek zakończył się wynikiem 2:1 (6:4, 3:6, 7:6) na korzyść Polaka. Teraz zmierzą się po raz drugi, dokładnie na tej samej nawierzchni. Drabinka Hurkacza jest całkiem korzystna. W przypadku wygranej z Draperem, w 3, rundzie na Polaka czekał będzie zwycięzca pojedynku Fils – Altmaier.

Do tej pory na ziemnej nawierzchni mierzyli się ze sobą dwa razy. Z obydwu pojedynków Hurkacz wychodził zwycięsko.

Legia podjęła decyzję w sprawie Josue. Wraz z nim może odejść kilku piłkarzy
“Chcemy po prostu wygrać to spotkanie”. Trener PSG przed półfinałem Ligi Mistrzów
Niechlubny rekord Manchesteru United. Tak źle nigdy nie było!