HomeTenisHurkacz lepszy od Bautisty! Polak w trzeciej rundzie turnieju w Monte Carlo

Hurkacz lepszy od Bautisty! Polak w trzeciej rundzie turnieju w Monte Carlo

Hubert Hurkacz w drugiej rundzie turnieju Monte Carlo Masters pokonał Roberta Bautistę 7:5, 7:6 (7-4). Polak awansował tym samym do kolejnej fazy rozgrywek.

Hubert Hurkacz

SOPA Images Limited / Alamy

Dobra seria Hurkacza trwa

Hurkacz po emocjonującym meczu w turnieju ATP 1000 w Monte Carlo okazał się lepszy od Roberto Bautisty-Aguty. Po wyrównanym i emocjonującym spotkaniu Polak zwyciężył 7:5, 7:6 (7:4).

Polak wygrał pierwszego seta, ale nie było to łatwe zadanie. Tenisiści prezentowali dobry i wyrównany poziom. Hurkacz ostatecznie wygrał go 7:5. Drugi set był jeszcze bardziej zaciekły i o starciu zadecydować musiał tie-break.

Lepiej rozpoczął go Hurkacz, który wyszedł na prowadzenie 2:0, a następnie odskoczył już na 5:2. Polak pewnie dokończył starcie i wykorzystał drugą piłkę meczową. Tie-break zakończył się wynikiem 7:4.

Hurkacz awansował tym samym do 1/8 turnieju w Monte Carlo. Tam zmierzy się ze zwycięzcą starcia Casper Ruud – Alejandro Tabilo.

Legenda sportu obserwuje Lewandowskiego! Niespodziewany gość na trybunach w Monako