HomeSporty walkiSzokujące słowa trenera Materli! “Zabije go k***a!” [WIDEO]

Szokujące słowa trenera Materli! “Zabije go k***a!” [WIDEO]

Źródło: Kanał Sportowy / Youtube

Michał Materla na gali XTB KSW 92 przegrał z Piotrem Kuberskim. Legenda organizacji miała od początku starcia problemy w rywalizacji z młodszym zawodnikiem. Walka kończyła się w dramatycznych okolicznościach. – Zabije go, k***a – krzyczał jeden z trenerów Materli w narożniku.

Michał Materla narożnik

Narożnik Michała Materli

Materla (33-11, 13 KO, 13 SUB) jest jedną z największych legend w historii KSW. Szczecinianin stoczył na gali XTB KSW 92 już 31. pojedynek dla polskiej organizacji. Były mistrz cały czas chce toczyć walki o najwyższą stawkę i takim była również konfrontacja z Piotrem Kuberskim.

Dramatyczne sceny

Finalnie w ostatnich sekundach pierwszej rundy pojedynek został przerwany przez sędziego Łukasza Bosackiego. Materla został zasypany gradem uderzeniem i nie odpowiadał na akcje przeciwnika. Koniec wyglądał brutalnie, ale dramatyczne sceny rozgrywały się także w narożniku reprezentanta Berskerers Team.

Organizacja KSW opublikowała na Youtube materiał z kulisami wydarzenia XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim. Uwagę kibiców zwrócił fragment, w którym członkowie sztabu Materli wymieniają uwagi w narożniku.

Poddaj go, k***a, poddaj. Zabije go – krzyczał Karol Chabros do menadżera i przyjaciela zawodnika Alberta Formeli.

Po chwili walka została przerwana przez sędziego. Po zakończeniu z ust trenera dało się jeszcze wyczytać słowa: “Dzięki Bogu…”.

Wideo z opisanym fragmentem od ok. 30:00:

Trener polskich siatkarek doceniony. Stefano Lavarini z ważną nagrodą w PKOl-u
Liga Narodów: Kontuzja kluczowej reprezentantki Polski. To dlatego nie zagrała z Japonią
Liga Narodów: Dominacja Polek trwa! Kolejne pewne zwycięstwo siatkarek
Liga Narodów: Polki idą jak burza! Drugie zwycięstwo bez straty seta
Siatkówka: Polska pewnie wygrywa z Ukrainą! To był ostatni sprawdzian przed Ligą Narodów
Siatkówka: Polska przegrywa z Niemcami w meczu towarzyskim! To był pierwszy egzamin przed Ligą Narodów
Podczas meczu z Niemcami zabraknie kilku gwiazd? Kuriozalne wieści od Bartosza Kurka!
Liga Narodów: Polki w fantastycznej formie! Nie pozwoliły sobie na stratę seta