HomeSporty walkiUFC 300: Wspaniały nokaut Alexa Pereiry! Udało mu się obronić tytuł

UFC 300: Wspaniały nokaut Alexa Pereiry! Udało mu się obronić tytuł

W walce wieczoru na gali UFC 300, Alex Pereira (10-2) zmierzył się z Jamahalem Hill’em (12-2, 1 N/C). Brazylijczyk pokonał swojego rywala po niesamowitym nokaucie i obronił pas wagi półciężkiej.

Alex Pereira

Nokaut godny walki wieczoru

Walka zaczęła się dosyć wyrównanie. Obydwaj wymieniali się lowkickami, starając się podejść do walki zachowawczo, czekając na błąd rywala. Po 2 minutach walki zaczęło się dziać więcej. Sweet Dreams spróbował kopnięcia na korpus, ale nie trafił i w rezultacie uderzył swojego rywala w krocze. Sędzia chciał przerwać na chwile pojedynek, żeby pozwolić Brazylijczykowi dojść do siebie, ale ten go odsunął, dając sygnał, że wszystko jest w porządku. Dosłownie kilka sekund po tej akcji, Poatan podszedł nieco bliżej do swojego rywala, zamknął go na siatce i piekielnie mocnym lewym sierpowym położył Hilla na deski. Po powaleniu Pereira zszedł do parteru, zasypał swojego rywala gradem ciosów, co finalnie przełożyło się na wspaniały nokaut już w 1. rundzie.

Pereira nie będzie długo odpoczywał

Po walce Brazylijczyk udzielił krótkiego wywiadu, w którym poza tematem walki poruszył kwestię swojej przyszłości. Poatan wyraził gotowość na powrót do klatki już na gali UFC 301 w Rio de Janeiro. Przy okazji powiedział, że wtedy chciałby wystąpić w wadze ciężkiej.

Barcelona wygrywa z Valencią! Lewandowski z pierwszym hat-trickiem w La Liga
Robert Lewandowski strzela po raz drugi! Polak daje prowadzenie Barcelonie z Valencią [WIDEO]
Wymiana Kuzery z Tułaczem po meczu Puszczy z Koroną. “Rozumiem, że chwytamy się różnych rozwiązań”
Robert Lewandowski wyrównuje! Świetna główka Polaka [WIDEO]
Gwiazdor Lipska może zostać w klubie na kolejny sezon!
Kuriozalne sceny w Katalonii. Fatalny błąd ter Stegena i czerwona kartka Mamardaszwiliego [WIDEO]
Jak obiecał, tak zrobił. Przeszedł ponad 100 km na mecz Radomiaka. “Akcja charytatywna dodała mi motywacji”