HomeSiatkówkaPolki pokonały Tajlandię! Pewna wygrana w Lidze Narodów

Polki pokonały Tajlandię! Pewna wygrana w Lidze Narodów

Źródło: Własne/ Polsat Sport

Biało-Czerwone pewnie pokonały Tajlandię 3:0 w kolejnym spotkaniu w ramach Ligi Narodów. Oznacza to, że nasze siatkarki przesunęły się na drugą lokatę w tabeli.

Reprezentacja Polski

Spokojne zwycięstwo naszych reprezentantek

Biało-Czerwone do starcia z Tajlandkami przystępowały po dość łatwej wygranej 3:0 nad Dominikaną. Kolejnym, na papierze nietrudnym zadaniem przed Polkami było pokonanie 12. siły tabeli Ligi Narodów.

Pierwszy set przebiegł bez większej historii. Nasze siatkarki od początku pokazywały, dlaczego były uznawane za faworytki w tym spotkaniu. Wygrana w otwierającym secie 25:15 potwierdzała, że będziemy mieli do czynienia z jednostronnym widowiskiem.

Jednak drugi set okazał się bardziej wymagający niż można było się tego spodziewać. Tajlandki postawiły trudne warunki i do końca trwania tej części spotkania, nie wiadomo było kto wygra. Ostatecznie, Polki minimalnie, ale zwyciężyły 25:23 i objęły prowadzenie 2:0.

W ostatnim secie, nasze siatkarki dopełniły formalności i pokonały rywalki 25:17. Wygrana z Tajlandią oznacza, że Biało-Czerwone przesunęły się na drugą lokatę w tabeli Ligi Narodów. Kolejne starcie przed reprezentantkami Polski już 16 czerwca z kadrą Chin.

Polska – Tajlandia 3:0 (25:15, 25:23, 25:17)

Kuriozalna propozycja dla Pudzianowskiego. Różnica 54 kilogramów!
Wardęga mógł zawalczyć z Rzeźniczakiem. Peszko miał pomysł
Jak zareaguje Szeremeta na złoto po igrzyskach? “To inne uczucie”
Oficjalne ogłoszenie FAME. Nowa gala już w październiku
Zmiana warty po walce wieczoru! UFC ma nowego mistrza wagi koguciej
Legenda UFC wraca. Poznaliśmy rywala Jona Jonesa
Wyniki KSW 98. Paczuski wygrał, Leśko zaskoczył, a Głowacki przegrał [PODSUMOWANIE]
Ależ bitka w walce wieczoru KSW 98! Radosław Paczuski rozbił rywala w 61 sekund!
Niewiarygodna historia na KSW 98. “Czy jesteś na tyle szalony?!”
KSW 98. Krzysztof Głowacki pokazał charakter, ale przegrał z kickboxerem!