HomeSiatkówkaReprezentant Polski ma ten luz. Pompki podczas meczu Ligi Narodów [WIDEO]

Reprezentant Polski ma ten luz. Pompki podczas meczu Ligi Narodów [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport

Norbert Huber w przerwie spowodowanej interwencją sędziego zaczął robić pompki podczas półfinału Ligi Narodów (Polska – Francja). Niecodziennie zachowanie naszego siatkarza zarejestrowały kamery “Polsatu Sport”.

Norbert Huber

Wyluzowany Norbert Hubner

Norbert Hubner wraz z reprezentacją Polski walczy o awans do finału Ligi Narodów. Przypomnijmy, że Biało-Czerwoni w zeszłorocznej edycji turnieju zdobyli złoty medal (3:1 w finale przeciwko USA). Z kolei w 2024 roku podopieczni Nikoli Grbicia doznali zaledwie dwóch porażek (Słowenia, Brazylia). W ćwierćfinale zrewanżowali się Brazylijczykom za wcześniejszą porażkę i zwyciężyli 3:1.

Początek polsko-francuskiej batalii okazał się bardzo zacięty. Gospodarze wygrali pierwszego seta (25:22), ale uwagę kamer “Polsatu Sport” przyciągnął Norbert Hubner. Środkowy Jastrzębskiego Węgla skorzystał z chwili przerwy (analiza dotknięcia siatki) i zaprezentował łódzkiej publiczności kilka pompek.

Liga Narodów jest ostatnim sprawdzianem przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. Biało-Czerwoni finalnie przegrali z reprezentacją Trójkolorowych 2:3 i stracili szanse na obronę złotego medalu. Natomiast losowanie grup turnieju olimpijskiego spowodowało, że nasi siatkarze zmierzą się z Włochami, Brazylią i Egiptem.

Przez ponad 6 lat kierował TVP Sport. Teraz Szkolnikowski został dyrektorem sponsora reprezentacji
Ważny reprezentant Francji zaoferowany Barcelonie! Przedstawił swoje żądania finansowe
Słowacy pokazali Polakom, jak to się robi. “Chodzi o podejście do meczów”
Patryk Peda otrzyma swoją szansę? Reprezentant Polski staje przed wyzwaniem
Bayern osiągnął porozumienie z celem transferowym. Padły konkretne kwoty!
Holenderscy kibice zawładnęli Monachium! Co za sceny w stolicy Bawarii [WIDEO]
Kreatywna “dziesiątka” może trafić do… Puszczy Niepołomice. 12 asyst w 29 meczach!
Zachwycał na Euro i przyciągnął czołowe kluby z zagranicy. Calafiori ma poważną propozycję!
Mateusz Borek o zachowaniu Cristiano Ronaldo: Od kapitana oczekuję czegoś innego
Trener bramkarzy w kadrze Polski wyjaśnia sytuację Szczęsnego! “Temat jest na tę chwilę zamknięty”