HomeSiatkówkaGrbić już skreślił jednego z Polaków! On na pewno nie pojedzie na igrzyska

Grbić już skreślił jednego z Polaków! On na pewno nie pojedzie na igrzyska

Źródło: TVP Sport

Aktualizacja:

Do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu pozostało coraz mniej czasu. Trener reprezentacji Polski w siatkówce Nikola Grbić wciąż nie ogłosił jednak nazwisk 12 zawodników, którzy pojadą nas reprezentować. Jak jednak informuje Sara Kalisz z TVP Sport, siatkarzem, który został już skreślony przez Nikolę Grbicia, jest Marcin Komenda.

Nikola Grbić

PressFocus/Artur Kraszewski

Odsunięcie Komendy było do przewidzenia

Nikola Grbić miał ogłosić kadrę na Paryż tuż po zakończeniu finałów Ligi Narodów, które odbyły się w miniony weekend w łódzkiej Atlas Arenie. Mimo to, Serb zaskoczył i ponownie odwlókł decyzję o powołaniach w czasie. Ma to być dopiero przyszły tydzień, jednak sam 50-latek mówi, że tym razem to już pewny termin.

Według informacji Sary Kalisz z TVP Sport, która rozmawiała z jedną z osób z bliskiego otoczenia reprezentacji Polski, pierwszym zawodnikiem, który został „odstrzelony” przez Grbicia, jest Marcin Komenda. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ podczas trzech spotkań rozegranych w miniony weekend, rozgrywający ani razu nie pojawił się na parkiecie. Co więcej, nie znalazł się nawet w meczowej „czternastce”, więc trudno było oczekiwać, że serbski szkoleniowiec zabierze go do Paryża.

Tym samym w grze o igrzyska olimpijskie pozostało szesnastu zawodników. Nikola Grbić musi skreślić jeszcze czterech z nich. Wyboru dokona najprawdopodobniej między atakującymi – Łukaszem Kaczmarkiem i Bartłomiejem Bołądziem, przyjmującymi – Bartoszem Bednorzem i Kamilem Semeniukiem, środkowymi – Karolem Kłosem i Norbertem Huberem oraz libero – Pawłem Zatorskim i Jakubem Popiwczakiem.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]