HomePiłka nożnaZieliński postawił diagnozę. Tego oczekuje od reprezentacji Polski

Zieliński postawił diagnozę. Tego oczekuje od reprezentacji Polski

Źródło: 90minut.pl

Polska zremisowała po szalonym meczu z Chorwacją 3:3. Jeden z liderów naszej kadry Piotr Zieliński zdradził, czego oczekuje od drużyny w kolejnych meczach.

Piotr Zieliński

Oczekiwania Zielińskiego

Reprezentacja Polski wspaniale rozpoczęła spotkanie z Chorwacją. Już w 5. minucie tej rywalizacji wynik otworzył Piotr Zieliński. Niestety już od 19. minuty sprawy w swoje ręce wzięli Chorwaci, którzy niezwykle szybko strzelili aż trzy gole. To jest niewytłumaczalne, te sześć minut. Nic nie wskazywało, że tak się może stać, bo fajnie zaczęliśmy. Po strzeleniu gola nie powinniśmy obniżać ustawienia, powinniśmy kontynuować chęć strzelenia drugiego gola. A później te gole Chorwatów, zdobyte w zbyt łatwy sposób. Musimy nad tym popracować — zaznaczył w wywiadzie pomeczowym Piotr Zieliński.

Portal 90minut.pl cytuje także inną ważną wypowiedź pomocnika Interu. Na pewno musimy wydłużyć te momenty i konkretyzować je zdobywając kolejne bramki. Przede wszystkim w drugiej połowie podchodziliśmy wyżej, odbieraliśmy piłkę na ich połowie. To zdecydowanie na plus. Mamy jakość, potrafimy grać w piłkę i trzeba to przełożyć na zwycięstwa — podsumował jeden z liderów reprezentacji Polski. Jak widać, sami piłkarze także widzą szereg rzeczy, które należy poprawić w kolejnych meczach. Miejmy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy podopiecznych Michała Probierza w lepszej i co ważne zwycięskiej dyspozycji.

Którzy obrońcy zasługują na pierwszy skład? “Selekcjoner jest niekonsekwentny”
Reprezentant Polski jest wychwalany pod niebiosa. Idealny występ
Koniec spekulacji! Anglia wybrała następcę Garetha Southgate’a
Kontrowersje wokół czerwonej kartki w meczu Polski z Chorwacją. Komentarz byłego sędziego
Rostkowski: Rozumiem Modricia, bo decyzje sędziego były kontrowersyjne