HomePiłka nożnaZgrupowanie przed ligą zakończone porażką. Legia Warszawa uległa Pafos

Zgrupowanie przed ligą zakończone porażką. Legia Warszawa uległa Pafos

W ostatnim sparingu na obozie przygotowawczym przed ligą, Wojskowi minimalnie przegrali z cypryjskim Pafos. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Jairo.

Legia Warszawa

Legia przegrała z Pafos

Warszawska drużyna już za mniej niż miesiąc rozpocznie zmagania w PKO BP Ekstraklasie. W ostatni dzień czerwca, zespół Goncalo Feio rozegrał ostatnią grę kontrolną na obozie przygotowawczym w Austrii. W starciu z Pafos FC, minimalnie lepsi okazali się zawodnicy z Cypru. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Jairo.

W wyjściowym składzie brązowych medalistów poprzedniego sezonu, od pierwszej minuty mogliśmy oglądać dwóch zawodników. Konkretnie Claude Goncalvesa oraz Jeana-Pierre Nsame. W drugiej połowie na placu gry mogliśmy za to oglądać Kacpra Chodynę oraz powracającego do Legii Luquinhasa.

Drużyna portugalskiego szkoleniowca w 30.minucie straciła bramkę za sprawą Jairo. Do końca spotkania, warszawiacy nie dali rady chociażby wyrównać stanu rywalizacji i w konsekwencji ulegli Cypryjczykom 0:1. To był ostatni sparing na obozie w Austrii, ale nie ogólnie. Stołeczny klub 6 lipca rozegra gry kontrolne z Jagiellonią i Lechią Gdańsk, a sześć dni później podejmą Widzew Łódź oraz Ironis Tiberias.

Polacy nie są uosobieniem piękna. Przedstawiamy ranking najatrakcyjniejszych reprezentacji na Euro 2024
Co za metamorfoza po karierze! Były gracz Arsenalu imponuje formą
Kibice mistrza kraju mogą być spokojni o swoje gwiazdy? “Bardzo bym sobie tego życzył”