HomePiłka nożnaMatsenko komentuje słaby start Śląska Wrocław: Sezon to jednak nie jest sprint, a maraton

Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Fatalny start kampanii 2024/25 skomentował obrońca WKS-u Yehor Matsenko.

Yehor Matsenko

Motywacja Śląska na mecz ze Stalą

Śląsk Wrocław przegrał w ostatnim spotkaniu z Pogonią Szczecin hokejowym wynikiem 3:5. Ta porażka sprawia, że wrocławianie są aktualnie jedną z najgorszy drużyn w całej PKO BP Ekstraklasie. Podopieczni Jacka Magiery nie zdołali wygrać żadnego z dotychczasowych sześciu spotkań.

– Sezon to jednak nie jest sprint, a maraton. Pokazaliśmy w poprzednim sezonie, że Śląsk walczy do końca. Teraz mamy przerwę na kadrę i chcemy wrócić z większą siłą. Nie myślimy o niczym innym tylko o trzech punktach w meczu ze Stalą Mielec — powiedział w rozmowie z oficjalną stroną klubową obrońca Trójkolorowych Yehor Matsenko.

Postawa Ukraińca pokazuje ogromną determinację. Piłkarze Śląska na pewno koncentrują się w pełni na najbliższym domowym starciu ze Stalą Mielec. – Mnie takie porażki motywują do dalszej pracy. Będziemy pracować, aby szybko wyjść ze strefy spadkowej — dodał 22-latek.

Spotkanie Śląsk — Stal odbędzie się po przerwie reprezentacyjnej 16 września o godzinie 19:00 na Tarczyński Arenie we Wrocławiu.

Mecz Ekstraklasy budzi zainteresowanie policji i prokuratury. Klub wciąż czeka na karę