HomePiłka nożnaXavi wyleciał na trybuny z czerwoną kartką w hicie La Liga

Xavi wyleciał na trybuny z czerwoną kartką w hicie La Liga

Źródło: eleven sports

Xavi w 42. minucie zobaczył czerwoną kartkę i musiał opuścić ławkę rezerwowych. FC Barcelona prowadzi z Atletico Madryt 1:0 na Wanda Metropolitano,

Xavi

IMAGO / Jose Breton

Xavi wyrzucony na trybuny

Trener Dumy Katalonii nie wytrzymał ciśnienia. Sędzia pokazał Xaviemu dwie żółte kartki. W konsekwencji z czerwoną kartką wyleciał na trybuny. Mecz był wyrównany, a napięcie na boisku rosło z każdą minutą. Do przerwy Katalończycy prowadzą z z Rojiblancos po golu Joao Felixa i asyście Roberta Lewandowskiego.

FC Barcelona jeszcze goni Real Madryt w tabeli La Liga i przyjechała do Madrytu po komplet punktów. Hiszpan skierował w stronę arbitrów gesty, które nie spodobały się i najpewniej otrzyma od związku piłkarskiego zawieszenie.