HomePiłka nożnaMedia są już pewne. Xavi zostaje w Barcelonie na dłużej!

Media są już pewne. Xavi zostaje w Barcelonie na dłużej!

Źródło: Romano/Relevo/MD

Aktualizacja:

W Barcelonie rozgrywają się kluczowe dni w kontekście pracy Xaviego. Media są już pewne tego, że szkoleniowiec Blaugrany pozostanie w drużynie na dłużej. Tak twierdzą Mundo Deportivo, Relevo oraz Fabrizio Romano.

Xavi Hernandez

PressFocus

Xavi “se queda”!

Media nieustannie od wielu tygodni rozpisują się o sytuacji Xaviego w Barcelonie. Jeszcze niedawno hiszpański Sport informował, że legendarny pomocnik jest bliżej odejścia z klubu, ale teraz sytuacja znowu się zmieniła. Pewne tego są Relevo, Mundo Deportivo oraz Fabrizio Romano.

Decydujące w kontekście dalszych losów menedżera Dumy Katalonii miało być spotkanie z kluczowymi w FC Barcelonie działaczami, w tym z prezydentem klubu Joanem Laportą. Ostatecznie okazuje się, że zarząd skłonił Xaviego do pozostania w klubie. Pierwszy poinformował o tym dziennikarz Mundo Deportivo, Fernando Polo. Stwierdził on, że legenda Blaugrany utrzyma posadę do końca czerwca 2025 roku. Wypełni tym samym swój obowiązujący kontrakt.

Pozostanie Xaviego na stanowisku potwierdził także niewiele później Matteo Moretto z czołowego w Hiszpanii serwisu Relevo. W jego mniemaniu także kluczowe okazało się spotkanie z Laportą. Obie strony miały zgodzić się co do tego, że będą kontynuowały współpracę.

Poinformował o tym także ceniony w środowisku dziennikarzy Fabrizio Romano. Włoch napisał, że sam Xavi zmienił swoje zdanie i zdecydował się zostać w klubie. Nalegał na to Laporta, a sam szkoleniowiec zaakceptował warunki ze strony Blaugrany.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Młody Ninja wygrywa w drugiej walce FAME 21! Były aż cztery liczenia!
Syguła wygrywa w kontrowersyjnej walce otwarcia FAME 21!
Nowość! CAGE: WARM UP przed galą FAME 21!
F2F: Alanik vs Wampir. Wielki konflikt przed walką!
Gala FAME 21 już dzisiaj — gdzie i jak obejrzeć?
Adrian Cios i Robert Pasut zaatakowali na ceremonii ważenia! 
Poranne ważenie przed FAME 21 za nami! Czy wszyscy zmieścili się w limicie wagowym?
Zapowiedź Media Day przed FAME 21!
„Denis, Ferrari wypada!” – Norman chce wejść na zastępstwo?
Don Kasjo skomentował zachowanie Tyburskiego na konferencji FAME 21!