HomePiłka nożnaWisła Kraków wyrównuje w Siedlcach. Piękny gol Mikulca (WIDEO)

Wisła Kraków wyrównuje w Siedlcach. Piękny gol Mikulca (WIDEO)

Źródło: TVP Sport

Wisła Kraków strzela gola na 1:1 przeciwko Pogoni Siedlce. Fantastyczna akcja i gol Rafała Mikulca. Ostatecznie Biała Gwiazda wygrała 3:1.

screen / TVP Sport

Cudowny gol Wisły Kraków na 1:1

Wisła Kraków w sobotni wieczór mierzyła się z Pogonią Siedlce. Biała Gwiazda przegrywała od 8. minuty po trafieniu Karola Podlińskiego. W 27. minucie w odpowiedzi świetnym strzałem popisał się Rafał Mikulec. Polak nie dał żadnych szans bramkarzowi gospodarzy.

Wisła Kraków zdołała odwrócić losy meczu i wygrała z Pogonią Siedlce 3:1. Biała Gwiazda swoje kolejne spotkanie rozegra przeciwko Siarce Tarnobrzeg w Pucharze Polski, a Pogoń po przerwie na reprezentacje zmierzy się z Arką Gdynia.

Nicola Zalewski może mieć… nowego trenera. Szokujące wieści z Włoch
Real Madryt ograł Villarreal. Przepiękna bramka Viniciusa [WIDEO]
Inter pokonuje Torino po szalonym meczu! Zieliński znów poza pierwszym składem [WIDEO]