HomePiłka nożnaWisła Kraków gra z Superbet! Jarosław Królewski: „To umowa na poziomie ekstraklasy”

Wisła Kraków gra z Superbet! Jarosław Królewski: „To umowa na poziomie ekstraklasy”

Źródło: materiał prasowy

Aktualizacja:

Superbet dołącza do grona sponsorów i staje się tym samym oficjalnym bukmacherem Wisły Kraków, którego logo pojawi na plecach koszulki meczowej pierwszej drużyny. Umowa została podpisana do 2027 roku.

Wisła Kraków

Konrad Swierad / Alamy

Dzięki niesztampowemu i prokibicowskiemu podejściu do sponsoringu, na całą społeczność Białej Gwiazdy czeka wiele atrakcji wynikających z tej współpracy. Rejestrując konto u bukmachera z dedykowanym kodem „JAZDA” kibice będą mogli wspierać klubową akademię.

Jarosław Królewski, prezes Wisły Kraków, tak zapowiadał tę współpracę: – Będzie to najwyższa umowa w historii klubu na część trykotu pod numerem, której wartość przekroczy przychód ze sponsora głównego z roku 2018/2019 w ESA, umiejscowionego na przedzie koszulki. Stay tuned. Najbliższe dni będą ciekawe. Dziś możemy ujawnić, że miał na myśli pozyskanie sponsora oficjalnego – marki Superbet, wicelidera polskiego rynku bukmacherskiego online.

Rola oficjalnego sponsora takiego klubu jak Wisła Kraków to dla nas wielka duma i odpowiedzialność. Pod względem siły społeczności czy pozycji w polskim futbolu, Biała Gwiazda to bez wątpienia jeden z największych klubów w naszym kraju. Traktujemy tę współpracę jako jedną z kluczowych dla naszej marki i patrzymy na nią długofalowo, stąd decyzja o zawarciu umowy obowiązującej przynajmniej do 2027 roku. Nie mamy wątpliwości, że stajemy się dziś sponsorem jednego z najważniejszych klubów dla naszego futbolu i nie mamy także wątpwiwości, że Klub niebawem wróci na należne mu miejsce. Chcemy być częścią tej drogi i razem z kibicami pisać nową, świetną historię marki Wisła Kraków – podkreśla General Manager Superbet Polska Łukasz Seweryniak.

Cieszymy się, że firma Superbet dołącza do grona Sponsorów Wisły Kraków! To dla nas ogromne wsparcie i motywacja do dalszego rozwoju. Dzięki Superbet możemy stawiać sobie jeszcze ambitniejsze cele sportowe i rozwojowe, w szczególności jestem ogromnie zadowolony z faktu, że naszym partnerem biznesowym zostaje firma z tak utalentowanym zespołem ludzi. Razem będzie super – powiedział Prezes Jarosław Królewski.

Ramię w ramię z kibicami

Fundamentem wspólnego działania ma być włączanie całej społeczności we współpracę. Z jednej strony nowy sponsor gwarantuje fanom Białej Gwiazdy dużo dobrej zabawy podczas najciekawszych meczów domowych. Z drugiej umożliwi kibicom wspieranie klubowej akademii. Poza podstawową częścią wynagrodzenia, Wisła będzie mogła otrzymać znaczące dodatkowe środki na szkolenie młodzieży w akademii dzięki zaangażowaniu kibiców. Już sama rejestracja z kodem JAZDA w Superbet to 10% dla akademii od pierwszej wpłaty. To jednak nie koniec, bo do klubowej kasy sponsor będzie też oddawać 1% rocznych zysków z tych kont.

Wspólnie z kibicami będziemy działać na rzecz świetlanej przyszłości klubu, a tę zapewni czołowa akademia.. Wisła Kraków ma tysiące fanów w całej Polsce, więc od dziś zyskuje też tysiące nowych sponsorów – tłumaczy Łukasz Seweryniak.

Spotkanie na szczycie

Przypomnijmy, że Wisła Kraków to aktualny zdobywca Pucharu Polski, który już niebawem będzie reprezentował nasz kraj w eliminacjach Ligi Europy. Stadion przy ulicy Reymonta, również na zapleczu ekstraklasy, regularnie zapełniają tłumy fanów. Społeczność Białej Gwiazdy wielokrotnie pokazywała swoją siłę, ratując ukochany klub z tarapatów. Superbet to z kolei wicelider polskiego rynku bukmacherskiego online, niezwykle dynamiczna i innowacyjna marka, która w ciągu zaledwie kilku lat obecności na polskim rynku skutecznie rzuciła wyzwanie gigantom, przy okazji wyróżniając się kreatywnym podejściem do sponsoringu. Docenili to eksperci polscy i zagraniczni: marka otrzymała w tym roku nagrodę „Sponsora Sportu” na gali Sport Biznes Polska oraz nominację do nazywanych bukmacherskimi „Oskarami”, niezwykle prestiżowych EGR Marketing & Innovations Awards za działania sponsorskie na polskim rynku.

– Patrząc na siłę naszych marek, to naturalne połączenie. Superbet i Wisła Kraków patrzą wyłącznie w górę, mierząc bardzo wysoko. – kończy General Manager Superbet Polska.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Makana Baku nie dostanie szansy w Legii? Transfer o krok!
Z transferu marzeń Klimali jednak nici? Zaskakujący zwrot akcji!
Mecz pod znakiem powrotów zwycięski dla gości! Raków lepszy od beniaminka z Lublina [WIDEO]
Jedna rzecz zgubiła Górnika Zabrze. Urban nie ma wątpliwości
Kibice w Norwegii protestują przeciwko VAR. Kreatywności im nie brakuje
Kevin de Bruyne jednak nie trafi do Arabii? “Nie ma porozumienia”
Ukraiński pomocnik zostaje w Lechii! Nowa umowa już podpisana
Zwycięstwo na otwarcie sezonu. Lech Poznań wygrał z Górnikiem Zabrze [WIDEO]
Mocne słowa nowego trenera Wisły na temat gry rywala. “Świat nam odjeżdża”
Nowy bramkarz zawita do Katowic. GKS stawia na ekstraklasowe doświadczenie