HomePiłka nożnaWielki powrót Johna van den Broma stał się faktem! Trudne wyzwanie Holendra

Wielki powrót Johna van den Broma stał się faktem! Trudne wyzwanie Holendra

Źródło: Vitesse

Aktualizacja:

Saga związana z nową pracą Johna van den Broma została oficjalnie zakończona. Holender objął stery w Vitesse Arnhem. Dla byłego szkoleniowca Lecha Poznań to powrót do tego klubu.

van den Brom

Sipa US / Alamy

John van den Brom w nowym klubie

John van den Brom po odejściu z Lecha Poznań w grudniu ubiegłego roku, pozostawał bezrobotny. Teraz jednak Holender wrócił do swojego kraju i klubu, w którym już w przeszłości pracował. 57-latek został oficjalnie zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Vitesse Arnhem. Klub jest w fatalnej sytuacji i pewne jest, że w tym sezonie spada z Eredivisie. Drużyna straciła szansę na utrzymanie po odjęciu 18 punktów z uwagi na liczne nieprawidłowości w sprawozdaniach finansowych. Klub wciąż walczy o licencję na grę w drugiej lidze. John van den Brom podjął się więc bardzo trudnego i ważnego dla klubu wyzwania. Z Vitesse związał się kontraktem ważnym do 30 czerwca 2025 roku. W nowym zespole van den Broma już drugi sezon występuje Kacper Kozłowski. Polak jest wypożyczony do Holandii z angielskiego Brighton.

Ten piękny klub nie powinien zniknąć. Oczywiście jestem również świadomy najnowszego stanu rzeczy i widzę, że walczymy o zachowanie licencji. Jestem jednak przekonany, że wszystko się ułoży. Razem z zarządem i wszystkimi w klubie i wokół niego przywrócimy Vitesse na jego miejsce. Jestem o tym naprawdę przekonany – wyznał van den Brom na swojej pierwszej konferencji prasowej.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Młody Ninja wygrywa w drugiej walce FAME 21! Były aż cztery liczenia!
Syguła wygrywa w kontrowersyjnej walce otwarcia FAME 21!
Nowość! CAGE: WARM UP przed galą FAME 21!
F2F: Alanik vs Wampir. Wielki konflikt przed walką!
Gala FAME 21 już dzisiaj — gdzie i jak obejrzeć?
Adrian Cios i Robert Pasut zaatakowali na ceremonii ważenia! 
Poranne ważenie przed FAME 21 za nami! Czy wszyscy zmieścili się w limicie wagowym?
Zapowiedź Media Day przed FAME 21!
„Denis, Ferrari wypada!” – Norman chce wejść na zastępstwo?
Don Kasjo skomentował zachowanie Tyburskiego na konferencji FAME 21!