HomePiłka nożnaWieczysta Kraków nie marnuje takich prezentów. Obrońcy odcięło prąd [WIDEO]

Wieczysta Kraków nie marnuje takich prezentów. Obrońcy odcięło prąd [WIDEO]

Źródło: TVP SPORT

Wieczysta Kraków rozbiła Skrę Częstochowa 4:1 w 11. kolejce Betclic 2. ligi. Jednak na szczególną uwagę zasługuje gol Daniela Sandovala z 23. minuty spotkania. Hiszpan wykorzystał błąd Nikodema Paducha. Mecz był transmitowany na TVP Sport.

Wieczysta vs Skra Częstochowa gol po błędzie

Screen: X/sporttvppl

Wieczysta Kraków wykorzystała błąd

Wieczysta Kraków od początku sezonu przegrała dwa spotkania. Beniaminek 2. ligi musiał uznać wyższość Resovii Rzeszów (0:1) oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała (0:1). Podopieczni Sławomira Peszki zanotowali jednak aż sześć zwycięstw i po dziewięciu spotkaniach zajmowali 3. miejsce w tabeli. Warto również zwrócić uwagę na możliwości drużyny Wojciecha Kwietnia w ofensywie. Żółto-Czarni strzelili łącznie 21 goli, a Hutnika Kraków rozbili aż 7:1.

Zespół ze Stolicy Małopolski w 11. kolejce grał u siebie ze Skrą Częstochowa i od 23. minuty prowadził 1:0. Daniel Sandoval wykorzystał niezdecydowanie i błąd w przyjęciu Nikodema Lesniaka-Paducha, a następnie w sytuacji sam na sam, przegrał pojedynek z Miłoszem Grastkiewiczem. Futbolówka po interwencji 21-latka wróciła jednak do Hiszpana, który głową zdobył bramkę. Ostatecznie Wieczysta wygrała 4:1. Gole strzelali kolejno Joan Roman, Lisandro Semedo i Paweł Łysiak. Bramkę honorową dla Skry zdobył natomiast Maksymilian Stangret.

Co za gol na wagę trzech punktów! Motor Lublin pokonał Śląsk [WIDEO]
Zbigniew Boniek komentuje medialne plotki. Był blisko Romy?
Tomasz Tułacz chwali Raków. Ciepłe słowa trenera Puszczy
Grzegorz Krychowiak wrócił do Europy! To już oficjalne
Grabara robił co mógł! Wolsfburg stracił wygraną w samej końcówce
Kosta Runjaić napędził strachu mistrzom! Udinese nie ma się czego wstydzić [WIDEO]