HomePiłka nożnaWaldemar Fornalik: Byliśmy usztywnieni od samego początku

Waldemar Fornalik: Byliśmy usztywnieni od samego początku

Źródło: Zagłębie Lubin

Aktualizacja:

Zagłębie Lubin przegrało po raz trzeci z rzędu w Ekstraklasie. Tym razem za mocny okazał się lider z Białegostoku, który wygrał na Dolnym Śląsku 2:1. Sytuacja lubinian w tabeli po takim wyniku, dosyć mocno się komplikuje.

Waldemar Fornalik

PressFocus

Miedziowi włączają się do walki o ligowy byt?

Po kompromitującym występie w Gliwicach, trener gospodarzy liczył na odpowiednią reakcję. Jednak Zagłębiu znowu nie udało się wygrać co sprawia, że przewaga nad strefą spadkową to już tylko sześć punktów. Rozczarowania trzecią porażką z rzędu nie krył na konferencji pomeczowej trener lubinian – Waldemar Fornalik.

– Po słabszym meczu w Gliwicach chcieliśmy się zrehabilitować. Przede wszystkim swoją postawą oraz zwycięstwem. Myślę, że nasza prezencja była lepsza, natomiast wynik mocno rozczarowuje. Mieliśmy swoje okazje tak jak Jagiellonia, aczkolwiek w piłce trzeba strzelać gole. Wtedy można dopiero myśleć o punktowaniu – mówił na konferencji najbardziej doświadczony szkoleniowiec w Ekstraklasie.

– Naprawdę pracowaliśmy bardzo ciężko oraz solidnie, ale niestety efekt jest taki, że punkty nie zostają w Lubinie. Wiemy też, co dzieje się w ligowej tabeli, ale ten mecz pokazał, że z taką determinacją jaką pokazaliśmy, nasze następne mecze skończą się zdobyczą punktową. Byliśmy też dziś trochę usztywnieni od samego początku i w wielu innych spotkaniach było tak samo. Jesteśmy niezadowoleni ze skuteczności, ale też tracone bramki padły z prostych sytuacji i to nas martwi – podsumował trener Zagłębia Lubin.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Skandal w Gliwicach! Kaczor BRS pod wpływem alkoholu na FAME 21! Nie zawalczy z Hejterem!
Greg wygrywa przez duszenie! Szeliga odklepał w 2. rundzie!
Azdus rozbija Dejwida. Krwawe starcie debiutantów na FAME 21!
Kaleson wygrywa przez TKO! Kolejne zwycięstwo na koncie Bungee!
Młody Ninja wygrywa w drugiej walce FAME 21! Były aż cztery liczenia!
Syguła wygrywa w kontrowersyjnej walce otwarcia FAME 21!
Nowość! CAGE: WARM UP przed galą FAME 21!
F2F: Alanik vs Wampir. Wielki konflikt przed walką!
Gala FAME 21 już dzisiaj — gdzie i jak obejrzeć?
Adrian Cios i Robert Pasut zaatakowali na ceremonii ważenia!